Brutálna kritika voči RTVS za diel s Kolíkovou. Niektorí chcú prestať platiť koncesionárske poplatky

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Seriál PUMPA na verejnoprávnej televízii RTVS vyvolal obrovské vášne. Zahrala si v ňom ministerka spravodlivosti Mária Kolíková a jeden z hercov na konci povedal „Pani ministerka len jednu otázočku. Mňa strašne serie, že niektorí ľudia majú toho Lučanského za hrdinu“. Na čo Kolíková odpovie „No Kuciak ani Palach to nebol.“

A práve toto bolo to, čo rozdúchalo vášne. Aj samotná televízia platená z našich daní dostala veľkú dávku kritiky na ich sociálnej sieti.

„Naozaj, naozaj sme chceli…dve časti sme s manželom zapli..povinne pri každej po 10 minut sedeli. Vravím si „no tak sa už zasmej.. veď ľudia sa na tom skvele bavia!“ Sorry, nedá sa..🙈 Senzi Senzus je oproti tomuto klenotnica inteligentného humoru 🥶 Len rozmýšľam, či máme na Slovensku ozaj toľko notorických huličov, že toto má sledovanosť… 🥴🤔“ píše Alena.

Nahnevaná bola aj Renáta, ktorá kritikou nešetrila „ako môže verejnoprávna televízia takéto niečo vysielať,môžte sa hanbiť ,ste úplne dno ako celá táto vláda ,to naozaj ste taký zapredanci ,že nevidíte čo s Vami robia,hnus,na rozdiel od Vás generál Lučanský niečo dokázal,to naozaj Slovensko je úplne v ….,a o slovenskej kultúre sa nedá ani hovoriť,tá už tu nie je dávno…hnus celej televízii…“

Ďalší diskutujúci sa dokonca radili, ako by mohli prestať platiť koncesionárske poplatky. Pre objektívnosť však treba povedať, že seriál sa ľuďom aj páčil.

„Priemerna sledovanost pumpy je 400 tis. Takze to, ze sa vam nepaci neznamena, ze sa nepaci ostatnym 😉 Vase staznoati a nadavky tu len zapadnu prachom 😉“ napísala Alena.

„Skvelý diel, opäť pobavili, povedali veci narovinu, aké sú….skvelý výrok p.ministerky ….“Palach ani Kuciak to teda nebol“… 👏👏👏“ pobavila táto časť Katarínu.