Boris Kollár bude spolupracovať s Kotlebom, len ak mu vysvetlí tieto veci - MAGAZÍN 1
Slovensko

Boris Kollár bude spolupracovať s Kotlebom, len ak mu vysvetlí tieto veci

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Boris Kollár sa v rozhovore pre glob.sk vyjadril na rôzne politické témy a nezabudol ani na Mariana Kotlebu či Štefana Harabina.

Parlamentné voľby sa nám blížia a už o 8 mesiacov budeme mať novú vládu. Prichádzajú nove strany a tie staré majú stále menej a menej percent v prieskumoch. Každého zaujíma, kto s kým pôjde a vznikajú rôzne špekulácie.

Hovorí sa, že bez šéfa Fun Rádia Borisa Kollára a jeho strany nie je možné zložiť novú koalíciu. Sme Rodina však totálne pohorela v eurovoľbách.

Oproti tomu uspela s vynikajúcim výsledkom Ľudová strana Naše Slovensko, ktorá má tiež veľké šance a najviac zamieša karty v najbližších voľbách do Národnej rady.

Pôjde Kollár do vlády a spolupráce s Marianom Kotlebom?

“Pokiaľ nevysvetlí Marian Kotleba niektoré veci, nezaujme jasné stanovisko – to je Holokaust a to je téma Slovenský štát Tiso, tak nie sme schopní spolupracovať a nie je možná spolupráca.” povedal šéf Sme Rodina Boris Kollár pre glob.sk.

Marian Kotleba sa k týmto témam snažil už viac krát vyjadriť a žiadal redaktorov, ktorí sa mu snažili špekulatívne otázky položiť v krátkom čase pod zámienkou zle vysvetlenej odpovede. Kotleba žiadal o špeciálnu historickú reláciu, kde by boli pozvaní špičkoví historici, ktorých by mohla vybrať aj daná televízia. Do teraz sa tak však nestalo a Kotlebovi historické otázky kladú moderátori len v rýchlych debatách, kde nemá šancu konštruktívne odpovedať.

Šéf hnutia Kollár sa vyjadril aj na Štefana Harabina a jeho vstup do politiky: “K tomu sa vyjadrím, až keď ten krok urobí. Nemôžem sa vyjadrovať k hypotetickým veciam, ktoré ešte nie sú na stole. Môže sa to stať, ale až keď povie, že pôjde a predstaví svoj program, potom sa bez problémov k tomu vyjadrím.”

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *