Bojoval za práva LGBTI a potom znásilnil 4 ročné dievčatko. Hrozí mu 50 rokov väzenia - MAGAZÍN 1
Slovensko

Bojoval za práva LGBTI a potom znásilnil 4 ročné dievčatko. Hrozí mu 50 rokov väzenia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Transsexuál Jakob (Dakota) Nieves, ktorý pred siedmimi mesiacmi naliehal na miestnych obyvateľov v Lawrenceville, Massachusetts, aby hlasovali “áno” v referende veta, ktoré by umožnilo tým, ktorí sa identifikujú ako transgender, získať prístup do šatní a podobných zariadení určených pre opačné pohlavie, bol teraz pristihnutý zo sexuálneho vykorisťovania dieťaťa a distribúcie detskej pornografie.

19 ročný Jakob Nieves, muž, ktorý sa identifikuje ako žena, “vedome zamestnával, využíval, presviedčal, navádzal, lákal a donútil” štvorročné dievča, “aby sa s ním zapojila do rôznych sexuálne explicitných činov” za účelom vytvorenia nejakého vizuálneho zobrazenia takého správania, “stojí v súdnych záznamoch.

Nieves si začal písať správy s inou osobou v skupine Kik vytvorenej pre záujemcov o obchodovanie s pedofilnými fotografiami. Kik je aplikácia pre mobilné zasielanie správ.

Kým prebiehal chat, Nieves sa údajne podelil o fotografie malého dieťaťa vykonávajúce nemravné činy na jeho penise.

Nieves však nevedel, že na opačnej strane jeho rozhovoru je tajný federálny agent. Jeho zdieľanie fotografií zobrazujúcich jeho zapojenie do nezákonných činov s maloletým dieťaťom viedlo k federálnemu vyšetrovaniu, podľa trestného oznámenia.

Dňa 14. augusta získali federálni agenti rozkaz k prehliadke jeho domu, ktorý sa nachádza 200 blokov od ulice Lawrence Street. Pri prehliadke bol nájdený telefón, ktorý podľa agentov obsahoval fotografie a videá Nievesa, na ktorých sexuálne znevažuje neplnoleté dievča v spálni svojho domu.

Hovorca amerického právneho zástupcu Andrewa Lellinga uviedol, že pán Nieves sa agentom priznal, že vykonával a distribuoval obscénny materiál.

Pokiaľ bude usvedčený z oboch činov, bude čeliť kdekoľvek v USA od 20 až 50 rokov za mrežami.

Nieves je držaný vo federálnej väzbe [bez možnosti kaucie].

V štáte Massachusetts prebehlo v novembri 2018 referendum na podporu rodovej identity štátu, v ktorom 67,82% voličov hlasovalo “áno”. Táto politika zakazuje diskrimináciu na základe rodovej identity v miestach verejného ubytovania, vrátane takých oblastí špecifických pre pohlavie, ako sú toalety a šatne. Trest za každé porušenie sa pohybuje od 100 $ až 2 500 $, alebo od 30 dní až po rok vo väzení. Okrem toho možno za každé porušenie uložiť pokutu vo výške 10 000 až 50 000 USD.

Teraz vidíme skutočnosť LGBTI komunity, ktorá najprv pochoduje za lásku a toleranciu. Neskôr si vydobyjú rôzne práva a zákony, a potom to skončí ako tento nešťastný prípad.