Politika Zo sveta

Blaha v Moskve: „Rusko je krásne, múdre a vyspelé. Roky nás klamali“ (Video)

Ľuboš Blaha na svojej návšteve v Rusku natočil video, kde vyvracia lživé informácie o Rusku, ktoré mu nahovárali v časoch, keď vyrastal.

„Keď som vyrastal, učili nás, že Rusko je slabé a zaostalé. A ja som sa vždy pýtal, ako je možné, že také slabé a zaostalé Rusko nás dokázalo oslobodiť v druhej svetovej vojne od fašizmu.“ začína vo svojom video vládny poslanec Blaha.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte. Podporiť nás môžete aj finančne. Každé jedno euro nám pomôže rásť. IBAN:  SK2811000000008017035353

2 Replies to “Blaha v Moskve: „Rusko je krásne, múdre a vyspelé. Roky nás klamali“ (Video)

  1. Asi sme nevyrastali v rovnakých podmienkach. NÁS učili, ze Rusko je svetová veľmoc, ktorá šíri slobodu (a socializmus) a rovnosť medzi ľudmi. Naši rodinný priatelia z Ruska nám doviezli veľmi vyspelú techniku: farebný televízor, Hi-fi súpravu osadenú v originálnom dreve (zvuk z reproduktorov sa teraz vyrovná hociktorej technike za štvormiestnu cenu v eurách). Dokonca umelecky tepaný samovar je dodnes funkčný. To bolo koncom roku 1980. Suverénne som bola v tej dobe prvá v triede na ZŠ, kto mal doma farebnú telku. Moja priateľka Svetlanka okrem azbuky plynulo čítala latinku a bola veľmi milá.. Žiaľ po roku 1990 sme prerušili kontakty a dodnes neviem, čo je s ňou. Ale naspäť k téme: Rusko nebolo husto osídlenou krajinou zato však malo know-how, ze dokázali vybudovať bezpečne atómové elektrárne, ťažiť ropu z ľadu alebo postaviť ľadoborce. A to všetko ruka v ruke s umením a ľudským porozumením kdekoľvek na svete! Rusi nemusia robiť nič, mne stačí, ze existuju!

  2. Je jedno aký Západ je alebo Východ. Ukážte nám aké je Slovensko. Ľudí nezaujíma ktorá krajina je aká. Ich zaujíma naša rodná krajina v ktorej chcú žiť normálne, dôstojne a hlavne bez toho aby sa starali o Západ alebo o Východ. Chcú prácu a dôstojný život. To je to najhlavnejšie co chcú. No strana Smer I’m nič z toho nezabezpečila. Akurát vyhnala tisíce ľudí do zahraničia a spravila aj zo slušných a šikovných Slovákov idiotov. Tak už by bolo na čase aby Slováci otvorili oči a volili stranu/y ktoré zaujíma viac ich krajina ako Rusko ci Amerika atď. Zatiaľ to je vidno len pri LSNS pri žiadnej inej žiaľ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *