Politika Spoločnosť

Blaha totálne zosmiešnil novinárku z Denníka N. „Jej práca je na úrovni šiestačky základnej školy!“ (Video)

Ľuboš Blaha zo SMERu si zobral na mušku diplomové práce liberálnych novinárov, ktorí celé roky atakujú oponentov ich obľúbencov v parlamente, a vyťahujú všetko čo nájdu, aby ich zdiskreditovali.

Vo videu Blaha hovorí o diplomovej práci neoliberálnej novinárky Moniky Tódovej, ktorá, ako on tvrdí, je na úrovni šiestačky základnej školy a vyzerá ako prvá zaľúbená esej.

Celé video si môžete pozrieť nižšie:

Pani Tódová – toto neustojíte.

Priatelia, minule to s tou Monikou Tódovou bola iba malá ochutnávka.V novom videu som si na jej diplomovku špeciálne posvietil. Budete sa chytať za hlavu, za čo táto "najspravodlivejšia" redaktorka z Denníka N dostala titul… A liberálna mafia ju ďalej kryje!Pani Tódová – toto neustojíte.

Uverejnil používateľ ĽUBOŠ BLAHA Streda 30. januára 2019

3 Replies to “Blaha totálne zosmiešnil novinárku z Denníka N. „Jej práca je na úrovni šiestačky základnej školy!“ (Video)

  1. Todova je katastrofa… To co ona potí niekedy, mam pocit ze je v denníku len z ľútosti lebo nik iny by ju už asi nezamestnal… Môj názor

  2. Blaha perfektne zhrnul a zhodnotil celu vec. Tu vobec neide o to aku pracu mala Todova, tu je merito veci to, ze liberali pouzivaju dvojaky meter, na tych co su na druhom brehu pomyselneho politickeho spektra pouzivaju tu najtvrdsiu kritiku, ale ked uz sa to iste deje na tom ich brehu tak su ticho resp. obrazne povedane len sepkaju. Dvojaky meter, kamaratstvo, neobjektivita. To su dnesni liberali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *