Politika

Blaha: Liberáli obsadili palác. Čaputová ma slabý mandát, môže len kúriť a svietiť. Prežili sme Kisku, prežijeme Čaputovú

Odkaz Ľuboša Blahu k víťazstvu Zuzany Čaputovej:

Desať poznámok k prezidentským voľbám:

1. LIBERÁLNA MENŠINA OBSADILA PREZIDENTSKÝ PALÁC

Vyhrala Čaputová, prehralo Slovensko. Slniečka sa zmobilizovali a išli k urnám. Väčšina Slovákov ostala doma.

Ako to hovoril Lenin? Že odhodlaná a organizovaná menšina dokáže prevziať moc v štáte? Skutoční dediči boľševikov sú v Európe neoliberálni aktivisti.

Dôvod je jediný: umožňuje im to mlčiaca väčšina. A to je na tom celom to najsmutnejšie.

2. ČAPUTOVÁ MÁ NEUVERITEĽNE SLABÝ MANDÁT

Čaputová na svoju stranu nezískala väčšinu Slovenska. Pri rekordne nízkej účasti má neuveriteľne slabý mandát. A vzhľadom na právomoci prezidenta v podstate nemôže robiť nič, len päť rokov kúriť a svietiť.

Čaputová je nekompetentná a tak bude podobne ako Kiska pod kontrolou svojich „poradcov“ z liberálnych mimovládok: budú ju tlačiť do extrému, ale neprejdú. Nie je za ňou väčšina Slovákov a preto nemôže prejsť.

Musíme sa jej postaviť. A neuhnúť ani o milimeter.

3. PREŽILI SME KISKU, PREŽIJEME ČAPUTOVÚ

Pre tých, ktorí sú z výsledku prezidentských volieb sklamaní, mám dobrú správu: don´t worry.

Slovensko vydržalo päť rokov s Kiskom, vydrží päť rokov aj s Čaputovou.

Áno, bude ubližovať Slovensku, áno, bude šíriť americké hodnoty, áno, bude robiť hanbu v zahraničí. Ale na to všetko sme si už zvykli u Kisku.

Našou úlohou je chrániť Slovensko a nenechať slniečkam vydýchnuť.

4. ČAPUTOVÁ V DRUHOM KOLE ZÍSKALA LEN MININUM NOVÝCH VOLIČOV

Výsledok je tesnejší, než očakávala liberálna tlač, ktroá snívala, že Čaputová prerazí 70%. V druhom kole nedokázala mobilizovať, v diskusiách bola slabá a nebyť rekordne drahej kampane, neuspela by.

Čaputová má veľmi slabú podporu východu Slovenska a jej baštou je bratislavská kaviareň. V druhom kole sa nám pre Maroša Šefčoviča podarilo zmobilizovať ďaleko väčší počet nových voličov ako Čaputovej.

No napriek tomu väčšina ľudí nevolila ani jedného kandidáta – a to je prehra pre Slovensko.

5. SLOVENSKO POTREBUJE JASNÚ ALTERNATÍVU PROTI LIBERÁLOM

Ukázalo sa, že mnohí voliči, ktorí sú kritickí voči Západu, nedokázali voliť žiadneho kandidáta. To je samozrejme výzva pre budúcnosť: klásť väčší dôraz na vyhranene ľavicovú, antiglobalistickú a vlasteneckú politiku.

Ľudia očakávajú jasnú alternatívu voči liberálom. A my im to musíme ponúknuť. Liberáli budú prskať, ale to je len preto, lebo sa toho boja.

Ešte pred pár týždňami napísala jedna novinárka v SME tieto slová: „Ak sa neosvedčí Šefčovič, dostaneme viac Blahu.“ Boja sa. Oni sa boja tvrdej alternatívy. Ale ona prichádza.

6. AJ V 89 TÁRALI O LÁSKE A NASLEDOVALA RABOVAČKA

Pripomína mi to celé rok 89. Herci, študenti, západné mimovládky, mocenské záujmy USA. Kopa fráz o tom ako láska porazí nenávisť. A realita?

Rozkrádačka národného majetku, mafiáni, oligarchovia, zločin, drogy, chudoba a nezamestnanosť.

A dnes to isté – herci, študenti, mimovládky, Západ. Zase berú Slovensko pracujúcim ľuďom a idú ho odovzdať biznismenom.

7. UŽ ZASE O KRAJINE ROZHODUJÚ PRÁZDNE FRÁZY A GÝČ

Pozrite sa, čo sa tam dnes večer pretŕča vo volebnom štábe Čaputovej, Kocáb, Sopko, Stanke, Fialová a ďalší herci a liberálni povaľači.

O osude krajiny rozhodujú tí, čo dokážu odrapkať, čo im napíšu v scenári, s najväčším pátosom. Bravó. A mladí pubertiaci sa idú rozliať na kolomaž zo všetkého toho gýču.

A výsledok bude taký istý ako v 89. Chcú krajinu odovzdať západným veľmociam, sprivatizovať, čo ešte ide, zraziť pracujúcich ľudí na zem a nastoliť tu liberálnu individualistickú kultúru.

Musíme ich zastaviť. V 90.rokoch prevalcovali Slovensko, dnes už im to nevyjde.

8. RODÍ SA HNUTIE ODPORU – A TOHO SA BOJA NAJVIAC

Teraz sa budú pár dní slniečka vytešovať, aké je Slovensko strašne prozápadné, liberálne, úplná Amerika a tak. Nech sa radujú, nechajme ich v tom.

Aj tak všetci tušia, že tu rastie obrovská sila, ktorá má Ameriky, liberalizmu a kapitalizmu plné zuby.

A dnes vyhrala Čaputová iba preto, že toto nové hnutie ešte nedokázalo vyprodukovať silného lídra, ktorý by sa liberálom postavil a porazil ich.

Ale to príde a oni to vedia. A preto sú takí nervózni a vybľakujú po nás, aj keď by sa mali radovať z víťazstva.

Hnutie odporu rastie v celej Európe. Tik-tak.

9. KONEČNE BUDEME ŽIŤ V KRAJINE, KDE SA NEBUDEME BÁŤ SMRTI

Mrzí ma, že tentoraz sme nevyhrali. Mrzí ma, že prehralo Slovensko.

Ale treba rešpektovať, že vyhrala Čaputová – treba jej normálne slušne zablahoželať a zaželať veľa úspechov.

Je teraz na nej, aby naplnila všetky očakávania, ktoré jej marketéri nasľubovali ľuďom.

Ale zasa – trochu sarkazmu mi snáď odpustíte: už sa neviem dočkať, ako naša svätica zatočí so všetkou temnotou a zlom a ako urobí zo Slovenska krajinu, kde sa nebudeme báť umierať.

10. VENCERÉMOS

My sa radšej venujme životu, užime si nedeľu s rodinkami a pripravme sa na to, že o Slovensku budeme musieť zviesť ešte veľa zápasov. S ľuďmi, čo majú ďaleko viac moci, prachov aj vplyvu.

No nakoniec aj tak vyhráme 😉

A ešte je malý odkaz pre decká hamburgerov, čo sa tu budú teraz odbavovať – CMUK :-*

zdroj: FB/Ľuboš Blaha

12 Replies to “Blaha: Liberáli obsadili palác. Čaputová ma slabý mandát, môže len kúriť a svietiť. Prežili sme Kisku, prežijeme Čaputovú

 1. Pan Blaha mentalna retardácia je choroba a mali by ste zvazit navštevu nemocnice.
  Ten čo tak bojoval za Šefčoviča a bluznil a písal o voličoch Čaputovej ako blaznoch sa tu ide ohaňat tym že i tak vyhra…jeden už tu bol pan Blaha…Harabin….
  Treba si uvedomiť že SMERacka banda je na ceste k politickému hrobu…
  OSOBNE STE OBYČAJNA STOKA…
  Ak by ste riesili ine veci ako pisat bludy a nezmysli.
  Tak vezmite si lopatku a vedierko a šup ho na pieskovisko medzi seberovnych.

  1. Slniečkári zasa len urážajú ako ten pubertiak Emilko.
   Skúste sa zamyslieť, že na Slovensku žijú aj ľudia čo majú iné ako liberálne proamerické hodnoty, ktoré sa nestotožňujú s typmi prezidenta p.Kisku a jeho nasledovníčky p.Čaputovej. Veď čo si má nezaujatý človek myslieť o prezidentke, ktorá sa nedištancuje od daňového a pozemkového podvodníka akým je hanba prezidentského paláca p.Kiska.

 2. A prežili sme roky so Smerom. Bohužiaľ opačným smerom. Korupcia, predražené verejné obstarávania, nevymozitelnost práva a pod. Arogancia moci ako vyšitá. Slovensko môže byť vďačné za to, že mohlo ísť konečne raz niekoho volit s dobrým pocitom. To, že to ten človek vyhral, je bonus navyše. Smer je neschopný sebareflexie. Napriek kvalitám p. Sefcovica, bol by len posluhovacom smeru a tak z ponuky kandidátov čo boli, voľby dopadli najlepšie ako len mohli.

 3. Ja sa za svoje názory nehanbím. Neutajujem svoj email. Preto aj Blaha urobil dosť a ešte môže. Nie som zrovna jeho obdivovateľ ale odporom, hlavne bezzubým sa nevyvracia názor. Ak máš argumenty napíš.

 4. Blaha, väčšina vašich ovečiek ostala doma, aby nemusela voliť Šefčoviča. Väčšina z tých, čo voliť šli volili správne Čaputovú. A tie smerácke ovečky, ktoré ho volili, prečo? Prečo ste ho tam tak chceli? Aby kúril a svietil? Prečo Vám tak vadí, že vyhrala ona. Veď tam neni žiadna právomoc. Môže Vám byť jedno, kto tam bude. Hoci aj Jano z Hornej Dolnej. Áno, prežili ste Kisku, prežijete aj Čaputovú. Ale Slovensko a Slováci dlho Smer neprežijú. Roky ho likvidujete a Slovákov okrádate. Čaputová bola v diskusiách výborná. Pekne odpovedala na všetky otázky a bez urážania a zosmiešňovania. Na rozdiel od Šefčoviča. Ten sa správal, ako nejaký hulvát. Fico mu je vzorom. Čím menej sa vám darí, tým viac zdôrazňujete, že ste lepší. Vy vediete protištátnu politiku a čím menej sa vám darí, tým viac prskáte. Stále si nájdete oblasť, kde sa dá ešte kradnúť. Koľko je tých káuz aj posledné dve na ministerstve školstva, ako sa delili milióny. Za Ficovho vládnutia ste stále našli, čo sa dá ešte sprivatizovať, Babišovi odpustiť desiatky milionov daní za Duslo Šaľa a veľa ďalších zlodejín. Je to tak, zlodej kričí, chyťte zlodeja. Ešte nikdy sa nikto nebál tak, ako sa dnešná koalícia bojí ĽSNS. To jedno verím, že Vás mrzí prehra. 5 rokov sa Vám nebude tak dariť kradnúť. V kom je trocha slušnosti, ten pani Čaputovej aj zablahoželal. Hybridy nie. Koalícia za celé roky neurobila pre Slovensko a Slovákov takmer nič dobrého a už vidím, že po novej prezidentke chce, aby sme tu hneď po inaugurácii mali druhé Švajčiarsko. A k tomu zomieraniu, teraz vinou našich najvyšších zomiera veľa ľudí. V nemocniciach i dve samovraždy sú na dennom poriadku. Chcete bojovať s ľuďmi, čo majú viac moci, prachov a vplyvu ? To chcete bojovať proti sebe, proti NAŠIM?

 5. Thanks for a marvelous posting! I genuinely enjoyed reading it, you happen to
  be a great author.I will remember to bookmark your blog
  and will eventually come back later in life. I want to encourage that you continue your great job, have a
  nice day!

 6. With havin so much content and articles
  do you ever run into any problems of plagorism or copyright infringement?
  My website has a lot of exclusive content I’ve either authored
  myself or outsourced but it appears a lot of it is popping it up all
  over the internet without my permission. Do you know any ways to help
  protect against content from being stolen? I’d definitely appreciate it.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *