adplus-dvertising

Bieli Američania začali hliadkovať v uliciach na vlastnú päsť (Video)

Bieli Američania z mestskej časti Fishtown vo Philadelphii sa rozhodli vziať spravodlivosť do vlastných rúk a hliadkujú ozbrojení rôznymi palicami a tyčami pred rabovaním a protestami, ktoré zasiahli celú Ameriku.

Nie všetkým sa však táto činnosť domácich páči a niektorí ľudia sa k tomu postavili kriticky.

„Bieli hliadkujú vo Fishtown vo Philly (Philadelphia) so zbraňami … policajti nerobia nič, aby tomu zabránili … ak by to boli demonštranti vystupujúci proti policajnému násiliu, nosiaci tieto zbrane, boli by zatknutí alebo zastrelení …“ píše jeden z komentujúcich.

Nájdu sa však aj skupiny, ktoré podporujú tieto domáce hliadky, ktoré majú brániť pred rabovaním a kradnutím. Protestujúci, ktorí majú protestovať proti policajnému násiliu v Amerike sú totiž známi tým, že vykrádajú obchody a ničia všetko, čo im príde do cesty.

Ďalší muži na videu, ktorí so zbraňami založili obecné hliadky hovoria, že sú za spravodlivosť pre zavraždeného černocha bielym policajtom, ale sú proti rabovaniu.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.