Beblavý tvrdí, že Kotlebovci budú biť všetkých, no agresívni na mítingoch boli práve oni

Vo včerajšej relácii na TV JOJ sa stretli Peter Pellegrini, Igor Matovič, Marian Kotleba, Andrej Kiska, Miroslav Beblavý a Andrej Danko. Preberal sa aj konflikt v Národnej rade, kde poslanci z PS/Spolu zablokovali parlament, vyzliekli sa do pyžama a ostali tam nocovať, aby zabránili výkonu parlamentu.

Andrej Danko nebol schopný dva dni naštartovať chod parlamentu proti liberálnym poslancom a zakročiť musel aj Marian Kotleba, ktorý podal trestné oznámenie pre sabotáž. Následne vyhlásil, že keby bol on predsedom parlamentu, vybavil by tento konflikt za tri minúty.

Beblavý však v televízii pritvrdil a odkázal ľudom, že Kotlebovci budú biť všetkých, ktorí si niečo dovolia. Z posledných mítingov však spoločnosť videla, že agresívni boli práve liberáli z PS/Spolu, ktorí narúšali agresívne zhromaždenia Kotlebovcov. Hádzali do nich kamene, kričali, že ich zabijú a fyzicky vytláčali ľudí na mítingoch (video dôkaz tu).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353