Politika

Beblavý tvrdí, že Kotlebovci budú biť všetkých, no agresívni na mítingoch boli práve oni

Vo včerajšej relácii na TV JOJ sa stretli Peter Pellegrini, Igor Matovič, Marian Kotleba, Andrej Kiska, Miroslav Beblavý a Andrej Danko. Preberal sa aj konflikt v Národnej rade, kde poslanci z PS/Spolu zablokovali parlament, vyzliekli sa do pyžama a ostali tam nocovať, aby zabránili výkonu parlamentu.

Andrej Danko nebol schopný dva dni naštartovať chod parlamentu proti liberálnym poslancom a zakročiť musel aj Marian Kotleba, ktorý podal trestné oznámenie pre sabotáž. Následne vyhlásil, že keby bol on predsedom parlamentu, vybavil by tento konflikt za tri minúty.

Beblavý však v televízii pritvrdil a odkázal ľudom, že Kotlebovci budú biť všetkých, ktorí si niečo dovolia. Z posledných mítingov však spoločnosť videla, že agresívni boli práve liberáli z PS/Spolu, ktorí narúšali agresívne zhromaždenia Kotlebovcov. Hádzali do nich kamene, kričali, že ich zabijú a fyzicky vytláčali ľudí na mítingoch (video dôkaz tu).

144 Replies to “Beblavý tvrdí, že Kotlebovci budú biť všetkých, no agresívni na mítingoch boli práve oni

  1. Ako úprimne podľa mňa to ani nemyslel tak ako to Kotleba povedal, takychto veci narozprava každý z nás hromadu. Ale úprimne poriadok by mal byť a ak niektorí nesúhlasili tak sa mali teda zucastnit hlasovania a skúsiť presadiť svoj názor takýmto legálnym a inteligentným spôsobom. Nech sa ľudia zamyslia ci nieje tak trochu jednanie týchto osôb protizákonné protiopcianske a extrémistické. Trochu divne presadzovanie názoru nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *