Slovensko

Beblavý tvrdí, že Kotlebovci budú biť všetkých, no agresívni na mítingoch boli práve oni

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vo včerajšej relácii na TV JOJ sa stretli Peter Pellegrini, Igor Matovič, Marian Kotleba, Andrej Kiska, Miroslav Beblavý a Andrej Danko. Preberal sa aj konflikt v Národnej rade, kde poslanci z PS/Spolu zablokovali parlament, vyzliekli sa do pyžama a ostali tam nocovať, aby zabránili výkonu parlamentu.

Andrej Danko nebol schopný dva dni naštartovať chod parlamentu proti liberálnym poslancom a zakročiť musel aj Marian Kotleba, ktorý podal trestné oznámenie pre sabotáž. Následne vyhlásil, že keby bol on predsedom parlamentu, vybavil by tento konflikt za tri minúty.

Beblavý však v televízii pritvrdil a odkázal ľudom, že Kotlebovci budú biť všetkých, ktorí si niečo dovolia. Z posledných mítingov však spoločnosť videla, že agresívni boli práve liberáli z PS/Spolu, ktorí narúšali agresívne zhromaždenia Kotlebovcov. Hádzali do nich kamene, kričali, že ich zabijú a fyzicky vytláčali ľudí na mítingoch (video dôkaz tu).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *