Barbie vyrába LGBTI bábiky, aby sa malé deti rozhodli samé, aké pohlavie jej určia alebo neurčia - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Barbie vyrába LGBTI bábiky, aby sa malé deti rozhodli samé, aké pohlavie jej určia alebo neurčia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Liberálny progresívny svet útočí hlavne na deti a dnes prichádza spoločnosť Mattel, ktorá vyrába bábiky s novinkou! Barbie hračky budú rodovo neutrálne. Vraj pre to, aby sa dieťa samé rozhodlo, aké dá bábike pohlavie.

Kolekcia nesie názov Creatable World a nachádzajú sa tam postavičky, ktoré môžu byť ženou, mužom či tretím neurčeným pohlavím X. Záleží od jej majiteľky.

The Independent informuje o tom, že ako prvá rodovo neutrálna bábika na svete bojuje proti nezmyselným zaužívaným tabu. Dieťa, ktoré sa s ňou bude hrať, má právo na slobodné rozhodnutie, aké pohlavie si zvolí. Nová kolekcia prichádza s rôznymi variantami oblečenia, doplnkov či účesov. Deti môžu svojej bábike dať krátke alebo dlhé vlasy alebo ju obliecť do sukne či nohavíc.

Spoločnosť teda aj takýmto spôsobom núti detské mysle rozmýšľať nad tým, že možno nie každý chlapec je chlapec a naopak. Podla nás je to dosť zvrátené a malé detské myslenie by nemalo byť takto napádané.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *