Arab vo Švédsku znásilňoval ženu, ktorá kričala a ľudia radšej utiekli preč - MAGAZÍN 1
Slovensko

Arab vo Švédsku znásilňoval ženu, ktorá kričala a ľudia radšej utiekli preč

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neuveriteľný prípad znásilnenia sa odohral vo švédskom meste Södertälje. Za bieleho dňa tam v mestskom parku znásilňoval utečenec mladú bielu ženu.

Okolo prešlo najmenej 13 ľudí, ktorí znásilňovanej žene nepomohli a šli radšej ďalej. Jeden z nich si dokonca všetko nahral na kameru. Otázkou je, prečo tak konali? Báli sa násilného utečenca, alebo skôr obvinenia z rasizmu a xenofóbie?

Polícia ešte doplnila, že utečenec bol známa firma a mal časté opletačky so zákonom. Násilie, predaj drog, nedovolené ozbrojovanie, riadenie pod vplyvom alkoholu a ešte ďalšie delikty.

Liberálny progresívny svet dospel svojou láskou a toleranciou až do takého štádia, že ľudia radšej nechajú migranta znásilňovať nevinnú ženu, ako by mali pomôcť a byť obvinení z rasizmu či extrémizmu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *