Análne testovanie sa dá vraj urobiť aj prstom! Ružinovský starosta vie ako na to

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

O análnom testovaní na koronavírus sa hovorí čoraz častejšie a začali s ním v Číne. Takéto testovanie môže byť vraj presnejšie. Funguje podobne ako to klasické. Tyčinku si musíte 3 až 5cm vsunúť do konečníku a párkrát potočiť.

Takéto testy ešte na Slovensku nemáme, no starosta Martin Chren z Ružinova už vie, ako sa to dá urobiť aj bez nich. Samozrejme ide o srandu a starosta bude teda pekný vtipálek.

Zdeno sa v diskusii na starostovej stránke opýtal, na ktorom odbernom mieste robia stery z análneho otvoru. Na to mu vtipne odpovedal samotný starosta a jeho odpovedať sa stala hitom.

„Zdeno V***** Dobry den, tie si musi urobit zatial kazdy sam doma. Staci prstom, potom k nemu privonat, ak citite zapach, je to negativne, ak necitite nic, stratili ste cuch, moze to byt korona“ odpísal starosta.