Análne testovanie sa dá vraj urobiť aj prstom! Ružinovský starosta vie ako na to

O análnom testovaní na koronavírus sa hovorí čoraz častejšie a začali s ním v Číne. Takéto testovanie môže byť vraj presnejšie. Funguje podobne ako to klasické. Tyčinku si musíte 3 až 5cm vsunúť do konečníku a párkrát potočiť.

Takéto testy ešte na Slovensku nemáme, no starosta Martin Chren z Ružinova už vie, ako sa to dá urobiť aj bez nich. Samozrejme ide o srandu a starosta bude teda pekný vtipálek.

Zdeno sa v diskusii na starostovej stránke opýtal, na ktorom odbernom mieste robia stery z análneho otvoru. Na to mu vtipne odpovedal samotný starosta a jeho odpovedať sa stala hitom.

„Zdeno V***** Dobry den, tie si musi urobit zatial kazdy sam doma. Staci prstom, potom k nemu privonat, ak citite zapach, je to negativne, ak necitite nic, stratili ste cuch, moze to byt korona“ odpísal starosta.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353