Americký policajt bol zabitý výstrelom do hlavy počas nepokojov v Las Vegas. Trump pripravuje zákon z roku 1807 - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Americký policajt bol zabitý výstrelom do hlavy počas nepokojov v Las Vegas. Trump pripravuje zákon z roku 1807

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Jeden z policajtov bol zastrelený výstrelom do hlavy v americkom Las Vegas počas protestov vyvolaných smrťou Afroameričana George Floyda, informoval kanál 8News s odkazom na zdroj v polícii.

Uvádza sa, že neznáma osoba údajne vystrelila na policajta v blízkosti kasínového hotela Circus Circus.

V štáte New York počas protestov na skupinu policajtov narazil SUV. Podľa New York Post boli zranení najmenej dvaja ľudia, ktorí sú momentálne v nemocnici. Ich stav je stabilný.

Vedúci výkonnej moci okresu Eri Mark Poloncarz uviedol, že vodič auta a cestujúci boli zadržaní a sú vo väzbe.

Miestne televízne stanice WGN TV tiež informovala, že dvaja ľudia zomreli a ďalší dvaja boli zranení pri nepokojoch v Chicagu. Uvádza sa, že k incidentom došlo v meste Cicero. Informácie o obetiach potvrdila zástupkyňa mesta Ray Hanania. Okrem toho sa uvádza, že v pondelok bolo na predmestí Chicaga zadržali najmenej 60 osôb.

Americký prezident Donald Trump má v úmysle uzákoniť Zákon o povstania z roku 1807. Tento federálny zákon upravuje právomoci hlavy štátu rozmiestniť vojakov v krajine, aby potlačil povstanie. Inak o otázke zapojenia jednotiek národnej gardy rozhodujú guvernéri.

K ďalšiemu incidentu s policajtom v Las Vegas došlo vo federálnej súdnej budove. Podľa predbežných údajov opätoval mestský policajt paľbu na strelca.

V štáte New York počas protestov do skupiny policajtov narazil SUV. Podľa New York Post boli zranení najmenej dvaja ľudia, ktorí sú momentálne v nemocnici. Ich stav je stabilný.

Vedúci výkonnej moci okresu Eri Mark Poloncarz uviedol, že vodič auta a cestujúci boli zadržaní a sú vo väzbe.

Miestne televízne stanice WGN TV tiež informovala, že dvaja ľudia zomreli a ďalší dvaja boli zranení pri nepokojoch v Chicagu. Uvádza sa, že k incidentom došlo v meste Cicero. Informácie o obetiach potvrdila zástupkyňa mesta Ray Hanania. Okrem toho sa uvádza, že v pondelok bolo na predmestí Chicaga zadržaných najmenej 60 osôb.

Americký prezident Donald Trump má v úmysle uzákoniť “Zákon o povstaní” z roku 1807. Tento federálny zákon upravuje právomoci hlavy štátu rozmiestniť vojakov v krajine, aby potlačil povstanie. Inak o otázke zapojenia jednotiek národnej gardy rozhodujú guvernéri.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *