Americká profesorka bielej pleti celé roky klamala, že je černoška - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Americká profesorka bielej pleti celé roky klamala, že je černoška

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Jessica Krugová, profesorka histórie na prestížnej univerzite Georga Washingtona vo Washingtone, nebude tento semester učiť, uviedla v tlačovej správe univerzita.

Americká profesorka, ktorá o sebe tvrdila, že je černošského pôvodu, priznala, že klamala o svojom etnickom pôvode, a vysvetlila, že je v skutočnosti beloška, čo je v krajine, kde je v súčasnosti silné rasové napätie silne odsudzované.

V príspevku na platforme Medium Jessica Krugová, profesorka histórie na prestížnej univerzite Georga Washingtona vo Washingtone, priznala, že klamala “väčšinu svojho dospelého života”.

“Skrývala som svoju minulosť bieleho židovského dieťaťa vyrastajúceho na predmestiach v Kansas City a uvádzala som niekoľko černošských identít: najprv černocha zo severnej Afriky, potom Afroameričana a nakoniec černocha z Bronxu karibského pôvodu,” napísala táto žena so svetlou pleťou.

Na otázku TV kanála CNN jedna z jej bývalých študentiek uviedla, že profesorka vysvetlila svojim študentom, že jej pôvod z Bronxu bol jej srdcový a že sa kedysi hádala so študentom, ktorý ju uistil, že rap bol vynájdený v Brooklyne, typická debata v New Yorku .

Tieto lži predstavujú “samotný príklad násilia, krádeží, a mnoho ďalších spôsobov, ako nečierni ľudia naďalej zneužívajú čiernu identitu a kultúru a v článku bola nakoniec označená Jessica Krugová ako” kultúrna pijavica”.

Podľa CNN táto profesorka špecializujúca sa na históriu Afriky a kolonizáciu používala v prednáškach nahlas slovo “neg*o”, čo je v USA ultra-tabuizovaný výraz, ktorý môžu vyslovovať len černosi.

“Dr. Krugová nebude tento semester učiť, “uviedla v piatok Univerzita Georgea Washingtona bez ďalších podrobností o postavení učiteľa, ale spresnila, že pokračuje v skúmaní situácie.

“Sme si vedomí bolesti, ktorú táto situácia spôsobila mnohým v našej komunite, a uvedomujeme si, že tým trpí mnoho študentov, učiteľov a absolventov,” píše sa v správe.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!