Zo sveta

Američania už nakupujú 100-tisíc vriec na mŕtvoly a pripravujú márnice

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pentagon plánuje poskytnúť Federálnej agentúre pre zvládanie krízy (FEMA) 100 000 vriec na mŕtvoly pre civilné použitie, zatiaľ čo exploduje epidémie koronavírusu.

Agentúra Bloomberg News poznamenáva, že FEMA bola nasmerovaná na ministerstvo obrany, aby zabezpečila túto dodávku.

Dva zdroje oboznámené s objednávkou uviedli, že Pentagon má zásobu 50 000 vriec na mŕtvoly, ktorú sa snaží zdvojnásobiť.

Agentúra obrany pre logistiku uviedla, že chce vrecia na mŕtvoly hneď, ako budú pripravené a zdroj uviedol, že Pentagon už takmer uzavrel dohodu s dodávateľom.

Hovorca FEMA potvrdil agentúre Bloomberg, že sa zavádza „obozretné plánovanie“, vrátane prípravy márnic.

V správe sa tiež uvádza, že Pentagon dostal „misiu od FEMA pre tím na podporu márnic v New Yorku“ a je „v procese identifikácie“ personálu, podľa generálmajora Jeffa Taliaferro.

Nemocnice v New Yorku a New Jersey tiež pripravujú chladiarenské nákladné vozidlá na uchovávanie mŕtvych tiel v oblastiach, kde dochádza skladovacie miesto, uvádza sa v správe.

Vláda predpokladá, že v najbližších týždňoch môže na koronavírus zomrieť až 200 000 Američanov, a to napriek tomu, že boli o mesiac predĺžené bezpečnostné opatrenia.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *