Ak vyhrajú liberáli, Slovensko bude mať premiéra, ktorý chce prijať tisíce migrantov - MAGAZÍN 1
Komentáre

Ak vyhrajú liberáli, Slovensko bude mať premiéra, ktorý chce prijať tisíce migrantov

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Andrej Kiska povedal, že ak budú zostavovať vládu, nestačí mu kreslo ministra, ale pôjde len do takej vlády, kde bude on premiérom. Kto je ale Andrej Kiska?

Andrej Kiska je v prvom rade silný neoliberál a špekulatívny podnikateľ, ktorý nadobudol majetky rôznymi spôsobmi, o akých asi netreba rozprávať.

Kým dnes tu máme vládu, ktorá odmietla prijať migrantov (aj keď pár stovák ich tu už máme a chováme z našich daní), Andrej Kiska smelo vyhlásil, že Slovensko musí ukázať, aká sme moderná krajina a mali by sme prijať aspoň pár tisícok migrantov.

Ja mám tú rétoriku inú. Ja hovorím, že euro je podľa mňa fantastické, že pri utečencoch by sme mali v sebe nájsť tú morálnu povinnosť a prijať, ukázať, že sme moderný, vyspelý štát a prijať aspoň zopár tisícok ľudí,” vyhlásil Kiska.

Ak si uvedomíme, že migranti z Afriky a Blízkeho Východu neustále prúdia do Európy a západné krajiny to už nezvládajú, ba dokonca sa nám vyhrážajú, že ak k sebe nevezeme migrantov, budú nás pokutovať, a my máme mať o dva mesiace premiéra, ktorý rád sám vyhlási, že chce pár tisícok migrantov, máme sa čoho báť.

Migračná kríza neskončila. Stačí sa opýtať ľudí na Balkáne alebo v Grécku. Dediny, kde majú ledva mobilnú sieť a žili v pokoji, dnes čelia nájazdníkom z Afriky, ktorí prechádzajú cez ich obce a ničia čo vidia.

Ak liberáli vyhrajú, je veľká šanca, že Andrej Kiska bude premiérom a ten bude poslušne plniť pokyny z Bruselu a od Sorosa, tak ako tomu bolo za jeho nešťastného prezidentovania.

Boh žehnaj Slovensku, aby liberáli nevyhrali voľby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *