Komentáre

Ak vyhrajú liberáli, Slovensko bude mať premiéra, ktorý chce prijať tisíce migrantov

Andrej Kiska povedal, že ak budú zostavovať vládu, nestačí mu kreslo ministra, ale pôjde len do takej vlády, kde bude on premiérom. Kto je ale Andrej Kiska?

Andrej Kiska je v prvom rade silný neoliberál a špekulatívny podnikateľ, ktorý nadobudol majetky rôznymi spôsobmi, o akých asi netreba rozprávať.

Kým dnes tu máme vládu, ktorá odmietla prijať migrantov (aj keď pár stovák ich tu už máme a chováme z našich daní), Andrej Kiska smelo vyhlásil, že Slovensko musí ukázať, aká sme moderná krajina a mali by sme prijať aspoň pár tisícok migrantov.

Ja mám tú rétoriku inú. Ja hovorím, že euro je podľa mňa fantastické, že pri utečencoch by sme mali v sebe nájsť tú morálnu povinnosť a prijať, ukázať, že sme moderný, vyspelý štát a prijať aspoň zopár tisícok ľudí,” vyhlásil Kiska.

Ak si uvedomíme, že migranti z Afriky a Blízkeho Východu neustále prúdia do Európy a západné krajiny to už nezvládajú, ba dokonca sa nám vyhrážajú, že ak k sebe nevezeme migrantov, budú nás pokutovať, a my máme mať o dva mesiace premiéra, ktorý rád sám vyhlási, že chce pár tisícok migrantov, máme sa čoho báť.

Migračná kríza neskončila. Stačí sa opýtať ľudí na Balkáne alebo v Grécku. Dediny, kde majú ledva mobilnú sieť a žili v pokoji, dnes čelia nájazdníkom z Afriky, ktorí prechádzajú cez ich obce a ničia čo vidia.

Ak liberáli vyhrajú, je veľká šanca, že Andrej Kiska bude premiérom a ten bude poslušne plniť pokyny z Bruselu a od Sorosa, tak ako tomu bolo za jeho nešťastného prezidentovania.

Boh žehnaj Slovensku, aby liberáli nevyhrali voľby.

11 Replies to “Ak vyhrajú liberáli, Slovensko bude mať premiéra, ktorý chce prijať tisíce migrantov

   1. Nech sa páči vo Vatikáne je miesta dosť. Aj peňazí má cirkev dosť – môže sa realizovať aj v Afrike – nemusí ťahať problémy z Afriky do Európy.

  1. P. Kiska nech si ich nasťahuje k sebe domov a nech sa o nich aj s p.manželkou postará. Však ich má z čoho živiť. Bože…..

 1. Kiska ozaj nemá všetkých pokope.On nevidí čo sa deje v celej EU.Štáty ako Anglicko,Francúzko, Švedsko,Dánsko,Nemecko už dosiahli vrchol blahobytu,tam sa večer v niektorých mestských častiach bojá ísť von aj policajti na zásah.Bombové útoky,prepadnutia,znásilnenia sú tam na dennom poriadku.A tento jebo to chce za judášsky groš doniesť aj na Slovensko?Každý človek,ktorý má rodinu,deti toto nemôže voliť,pretože by sa musel neustále o svojích blízkych báť,či sa vrátia živý domov či už zo školy,práce,nákupov.A ženam,ktoré odovzdajú hlas tomuto debilovy,sa čudujem dvojnásobne.Asi sa máme ozaj dobre,a už nám k spokojnosti chýba len bombový ISLAM. A zatiaľ ma nikto nepresvedčil o opaku.

  1. Kiska by mal sedieť v base. Namiesto toho sa veselo pelesi pri koryte a ešte chce zničiť Slovensko,ako keby nebolo už toho dosť. Kedy už ľudia konečne vezmú veci do vlastných rúk?keď už bude neskoro? Verím že voľby dopadnú dobre a retardi liberáli budú v prevažnej menšine.

 2. O podpore migrantov vyzýva aj pápež František A jediní kto podpísal migrantské kvóty sú smerácki poslanci v Bruseli a súdruh Šefčovič. Ten podpísal a vypracoval aj memorandum o LGBTI. Kiska je ten posledný koho tu obviňujete!

  1. Aj merkelka,tak nech si ich rozdelia 50 / 50.My si vystačíme aj s našími neprispôsobivými asociálmi.Tých tu máme tiež dosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *