"Ak nová vláda otvorí talianske prístavy, ukážem rozrezané telo netere, ktorú zavraždil migrant" - MAGAZÍN 1
Slovensko

“Ak nová vláda otvorí talianske prístavy, ukážem rozrezané telo netere, ktorú zavraždil migrant”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Talianske ľavicové formácie Hnutie piatich hviezd (M5S) a Demokratická strana (PD) sa dohodli na vytvorení novej vlády.

Demokratická strana chystá otvoriť prístavy pre lode mimovládok s migrantmi a do Taliansku budú prichádzať noví migranti, ktorých Matteo Salvini úspešne blokoval. Dnes má Taliansko novú vládu bez Salviniho a všetko je inak.

S touto predstavou sa nemieni zmieriť strýko talianskeho dievčaťa, ktorá bola beštiálne zavraždená a rozrezaná migrantom v meste Macerata.

Muž sa teraz vyhráža, že ak sa ľavica rozhodne obnoviť zaplavovanie talianska migrantmi, nezostane mu nič iné, než ukázať verejnosti otrasné zábery jeho rozrezanej netere, ktorá zomrela rukou nigérijského vraha.

“Každý deň sme bombardovaní obrazmi člnov naložených migrantmi, ktoré by ľavica (nová talianska vláda bez Salviniho) chcela prijať bez obáv z dôsledkov. Rovnaká ľavica, ktorá zostala potichu, keď bola Pamela znásilnená a zavraždená s nepredstaviteľnou krutosťou. ” povedal strýko zavraždenej.

Innocent Oseghale, vrah Pamely, priplával do Talianska člnom s migrantmi. V súčasnej dobe je vo výkone trestu odňatia slobody.