Adam ukazuje, ako sa mení na ženu: "Dúfam, mi už nebudete písať, kde si si ho schoval" (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Adam ukazuje, ako sa mení na ženu: “Dúfam, mi už nebudete písať, kde si si ho schoval” (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Známy slovenský transsexuál Adam, ktorý sa preslávil svojim násilným prezentovaním sa medzi ľuďmi, v spodnom ženskom prádle je opäť tu.

Po videách, kde v erotickom spodnom prádle otravuje rodiny s deťmi v bratislavských potravinách alebo sa pohoršuje na detskom ihrisku, prichádza s niečim novým.

Adama, ktorý si hovorí na internete Slaytiiina, sleduje veľký počet malých detí. Píše o ňom aj portál Refresher, ktorý si hovorí hlas mladej generácie.

Transsexuál Adam tento krát ukazuje, ako sa mení na ženu. Vo videu odhaľuje tajomstvá, ako si schováva pohlavný orgán, chlpaté nohy, či to, ako si zväčšuje boky.

Používa špeciálne nohavičky, ktorými zakrýva svoj pohlavný orgán, plus to doplní veľa pármi silóniek. Takéto rady dáva bratislavský transsexuál Adam svojmu mladému internetovému publiku. Adam sa chystá aj na Dúhový pochod v Bratislave.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *