Adam, ktorý chodí na Dúhové pochody sa prezentuje v ženskom oblečení v bratislavskej električke - MAGAZÍN 1
Slovensko

Adam, ktorý chodí na Dúhové pochody sa prezentuje v ženskom oblečení v bratislavskej električke

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Transsexuála Adama z Bratislavy asi netreba predstavovať. Je to mladý chlapec, ktorý točí videá a rád sa oblieka do ženského erotické prádla a ešte radšej sa tak prezentuje medzi ľuďmi. Nerobí mu však problém sa takto ukazovať aj pred malými deťmi na ihrisku.

Transsexuál Adam, ktorý si hovorí aj SLAYTIIINA sa tento krát vybral odpovedať na otázky do električky, kde konzumuje šalát. Nebolo by na tom nič divné, ak by opäť na sebe nemal ženské spodné prádlo a odhalené bradavky.

Adam sa chystá aj na tohtoročný Gay Pride (Dúhový pochod), ktorý zatiaľ odmietlo ministerstvo kultúry podporiť. Okamžite sa však zdvihla vlna kritiky na vládu a tento pochod podporila napríklad Slovenská sporiteľňa.

“Keď som videl, čo som mal oblečené na Gay Pride v roku 2018 prišlo mi to nudné. Ale na to, čo chystám tento rok nie je nikto pripravený” hovorí Adam vo svojom videu a dodáva, že to bude totálne extravagantné.

My si radšej ani nechceme predstaviť čo to bude, pretože už dnes si oblieka ženské nohavičky zarezané do zadnice a iné erotické prádlo.

Toto je vzorka Dúhové pochodu, ktorý organizujú LGBTI komunity a ktoré žiadajú peniaze na ich projekt. Adam má pomerne veľkú základňu fanúšikov, z ktorého mnoho tvoria deti pod 18 rokov. O Adamovi často píše aj portál Refresher, ktorý robil rozhovor aj so Zuzanou Čaputovou.

Adam sa vyjadril aj k tomu, aké záchody používa: “záleží na tom, v čom som oblečený, ak som ako Adam, chodím na pánske, ako takto (ako žena s holými bradavkami) chodím na ženské” dodáva Adam.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *