Komentáre

A z Bratislavy, kde je najviac nakazených sa teraz všetci rozohnali do celého Slovenska vďaka obmedzeniam

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovensko zvláda pendémiu koronavírusu ako jedna z najlepších krajín. Niekomu to však nestačí a snaží sa sprísňovať čo sa dá. Najnovšie opatrenia obmedzia vychádzanie a prechádzať cez okresy, vraj, aby ľudia cez sviatky nechodili kade tade.

Aká je realita? Celá Bratislava sa pohla a tisíce áut zablokovali cesty. Všetci títo ľudia sa hrnú do celého Slovenska, aby boli doma a nemuseli ostať zablokovaní v Bratislave. Všetci títo ľudia sadnú do auta z hlavného mesta, kde je najviac nakazených a vyrazia ešte pred jazdou do obchodov, aby mali čo jesť na cestu a natankujú si do svojich áut. Roznášanie vírusu sa môže začať!

Tieto obmedzenia ľudí ešte viac deprimujú a keď dnes vedia rešpektovať pandémiu a stoja v radoch dva metre od seba, s rúškami a disciplinovane, teraz ich ešte zavrieme doma.

Čo sa stane po 6 dňoch obmedzení? Ľudia sa rozutekajú všade! Už dnes sú všetci v strese a nevedia vydržať, a premiér len skúša čo ľudia vydržia… Nemyslím si, že tieto nátlakové obmedzenia budú mať dobrý efekt.

Ani túto správu sa nikdy nedočítate v médiách hlavného prúdu! Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *