A už liberáli nariekajú, vraj 50 dňové moratórium nás posunie do Afriky! To skôr ich politika a ideológia! - MAGAZÍN 1
Komentáre

A už liberáli nariekajú, vraj 50 dňové moratórium nás posunie do Afriky! To skôr ich politika a ideológia!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

(komentár Mária Vidáka) Dnes poslanci SMERU, SNS a ĽSNS prelomili prezidentkine veto na 50 dňové moratórium o prieskumoch a liberáli nám už spolu so všetkými médiami nariekajú, vraj nás to dalo na úroveň afrických štátov. Oni majú niečo proti Afričanom?! Ale nie, teraz vážne, takéto moratórium, ktoré zakáže ukazovať 50 dní pred voľbami prieskumy, je konečne dobrá správa, ktorá nedovolí pofiderným agentúram manipulovať verejnú mienku.

Ono by človek takýto zákon nepotreboval, ak by sem tu nemali agentúry, ktoré sa v prieskumoch dokážu (alebo chcú) mýliť aj o 10%. Veď si pozrime len posledné voľby do NR SR 2016, kedy Porcházková strana SIEŤ mala mať 14,5% a nakoniec naškrabala ledva 5,6% hlasov. Naopak, takému Kotlebovi nedávala šancu ani jedna jediná prieskumná agentúra a nakoniec? 8,04%!

Takže asi toľko o týchto našich agentúrach, ktoré špekulujú, menia a tvoria verejnú mienku, kedy pridávajú a uberajú stranám, aby dosiahli svoj cieľ. Teraz to budú mať ťažšie a s nimi aj liberálne strany, ktoré sa do parlamentu dostávajú len vďaka manipulácii a klamstvám.

Je liberálny volič tak veľmi jednoduchý?

Prečo sa ale hnevajú liberálni voliči, ktorí sa stále pasujú do role tých vzdelaných a múdrych? Boja sa, že im nebude mať kto dva týždne pred voľbami povedať, koho majú voliť? Nemajú vlastný rozum?…

Volič, ktorý sa zaujíma o svoju krajinu a politiku, nepotrebuje prieskumy, aby vedel koho voliť. Rozhodnúť sa má na základe programu strany a potom na tom, či to tá strana dokazuje aj reálnymi skutkami. Čo najmenej sledovať médiá (pretože tie vždy niekto vlastní a následne využíva na vlastnú propagáciu) a sám si dohľadať potrebné informácie. Takéto “pátranie” človeku zaberie maximálne hodinu a môže si utvoriť vlastný obraz o tom, komu chce dať svoj hlas.

Falošní politici, ktorí chcú len moc, však potrebujú prieskumy

Tie politické subjekty, ktoré však chcú prevziať moc potrebujú ľudí manipulovať až do posledného dňa volieb. Prečo? Pretože im vôbec nejde o ich program a ľudí, ale o moc v štáte. Dokážu sa spojiť aj nespojiteľní (“kresťania” a superliberáli), len aby ovládli krajinu a štát.

Keď niečo nie je podla nich, tak začnú svoj mediálny boj a zosmiešňovanie. Poslanci SMERU, SNS a ĽSNS prelomili Čaputovej veto a tento zákon schválili po druhé. Čo sa stalo? Okamžite sa začalo urážať a zosmiešňovať, že takýto zákon nás posúva do Afriky. Nie neposúva milí ultraliberáli. To vaša ideológia a liberálna politika by nás tam posunula.

Veď to Andrej Kiska či Zuzana Čaputová hovoria o tom, že Slovensko by malo prijať zopár tisíc migrantov. To vaša politika by z nás urobila dnešné Švédsko, kde sa boja chodiť už aj Rusi, vďaka kriminalite vytvorenej migrantami a ich útokmi, ktoré sú tam na dennom poriadku.

Keď na Slovensku bude úrad, ktorý bude, ale reálne kontrolovať prieskumné agentúry, pokojne toto 50 dňové moratórium zrušme. Dnes však tieto agentúry silne šíria dezinformácie a kto si zaplatí prieskum, ten bude pretláčaný a to je dnes to posledné, čo potrebujeme…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *