Spoločnosť Zo sveta

A je to tu! V Amerike už učia, že pedofília je len ďalšia sexuálna orientácia

Vysoká škola v Ohiu učí študentov, že pedofíliu možno považovať iba za alternatívnu „sexuálnu orientáciu“.

„Dnes sme v škole sledovali osem minútové video o pedofiloch a rozoberali sme túto tému“ napísal na sociálnu sieť status študent Alex Mazzaro.

K príspevku pridal aj fotku, ktorú odfotil priamo v triede, kde im učiteľ ukazoval prezentáciu s názvom „Pedofília ako sexuálna orientácia“.

Nie je úplne známe z ktorej školy je fotografia, ale malo by ísť o školu v štáte Ohio. Video, ktoré bolo púšťané žiakom predstavuje pedofila Todda Nickersona, ktorého prezentujú ako obeť, ktorá za nič nemôže a otvorene sám priznáva, že chce obťažovať malé deti.

Veľa konzervatívnych politikov upozorňuje na to, že ak budú dlhodobo propagované fetiše na sto spôsobov, rozličné rodové identity a sexuality tak hrozí, že aj pedofília sa čoskoro stane niečim bežným.

One Reply to “A je to tu! V Amerike už učia, že pedofília je len ďalšia sexuálna orientácia”

  1. Prosím vás nezavádzanie a nestrašte. Na fotke je vidieť (a v článku to nakoniec tiež naznačujete), že študenti sa zaoberali hypoteticky OTÁZKOU: PEDOFÍLIA, AKO SEXUÁLNA ORIENTÁCIA ? Hneď ďalší bod je- čo si o tom myslíte? -suhlasíte alebo nesúhlasíte, či pedofilia je sexuálna orientácia? Prečo?…
    V článku nepíšete, aký postoj zaujal samotný pedagóg a k akému záveru sa študenti spoločnými úvahami dopracovali. Je tu totiž možnosť, že video, kde je pedofil prezentovaný ako obeť, nakoniec odsúdili… Čo ak práve vedením ku kritickému uvažovaniu sa prednášajúci snažil mladých ľudí priviesť k zásadnému odmietnutiu faktu, že pedofilia by mohla byť LEN orientácia… ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *