A je to tu! Sulík sa vyjadril: Takto sa nedá ďalej fungovať. Je možný len odchod Matoviča

Minister hospodárstva a šéf SaS-ky Richard Sulík vystúpil na tlačovej konferencii, kde v úvode skritizoval premiéra Igora Matoviča.

Sulík oznámil, že sa pripája k výzve Veroniky Remišovej, aby vládu neviedol Igor Matovič. Zároveň ponúkol svoju funkciu ministra hospodárstva v prípade, ak by si rovnakú podmienku kládol predseda vlády.

„Nemožno podporovať vládu, ktorú by viedol Igor Matovič,“ zdôraznil. „Dohody s Igorom Matovičom neplatia. On svoju povahu neplatí. Takto sa naozaj nedá vládnuť“. „Nie je možné, aby 80 % národa nedôverovalo premiérovi. Nie je osobnostne, manažérsky a ani komunikačne viesť vládu v tejto zložitej situácii,“ povedal Sulík. 

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353