Politika

88 poslancov schválilo 13. dôchodky. Matovič: Marianko má určite veľkú radosť

Po blokáde parlamentu od extrémistických liberálov sa dnes v parlamente hlasovalo o 13. dôchodku či odmietnutí Istanbulského dohovoru, ktorý v sebe skrýva podporu liberálnej gender ideológie.

Hlasmi poslancov Smeru, SNS, Kotlebovcov a hnutia Sme rodina v parlamente schválili zavedenie 13. dôchodkov. Za hlasovalo 88 poslancov.

Poslanci hlasovali aj o Istanbulskom dohovore.  Za nevyslovenie súhlasu s ním ich hlasovalo 95.

Igor Matovič sa vyjadril na svojej stránke k hlasovaniu v parlamente a do očí mu zasvietilo číslo 88. ktoré okamžite pripísal Kotlebovi.

„Ani lepší symbol si nemohla fašistická koalícia priať – z 88 má Marianko určite veľkú radosť“ napísal Matovič.

4 Replies to “88 poslancov schválilo 13. dôchodky. Matovič: Marianko má určite veľkú radosť

  1. Mohol si za ten 13. dochodok hlasovat aj ty, ty blbecek, a bolo by to 89 poslancov! Inak, vidiet za kazdym rohom „fasistov“ a „extremistov“, to je diagnoza, takze bez sa dat vysetrit psychiatrovi ty magor! Dufam, ze ta obcania kopnu vo volbach do riti za tvoje „hlasovanie“, ked si mal moznost pomoct zbedacnym slovenskym dochodcom!

    P.S.
    Co keby si nam radsej vysvetlil ako tvoja mater jazdila 365 dni v roku 600Km denne na tvojej Fabii a nikdy si nebrala blocky za benzin? Zeby si odrbaval na daniach Matovicko? Keby bol pri moci Kotleba, tak by si s takymito vyhovorkami skoncil v Leopoldove! A toho sa ty a tebe podobna zberba bojite ako cert kriza!

  2. Sami fasista v tom parlamente 🤣🤣🤣🤣. Bože môj ved toto je cele fraška s tým obvinovanim z extrémizmu a fašizmu je to novodobý bič na ľudí ktorí nejdu ako slepé ovce vvstade. A na hlas povedia co si vecsina po tichucku doma šomre pod nosom. Igor je naozaj ťululum

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *