Spoločnosť Zo sveta

40 roční migranti v Taliansku tvrdia, že majú 17 rokov, aby ich nevyhostili

Od roku 2015 prišlo do Talianska viac ako 500.000 afrických migrantov, z ktorých má byť údajne 70.000 neplnoletých. Pravda však môže byť niekde úplne inde.

Podla reportáže jednej talianskej novinárky sa migranti tvária ako neplnoletí, aby o nich bolo lepšie postarané a neboli vyhostení. Je len ťažko dokázateľné, že títo migranti majú iný vek, keďže prišli bez dokladov. Svedkovia, ktorí sú s migrantmi v styku ale tvrdia, že utečenci, ktorí sa tvária ako deti, často nemajú ani vlasy a majú podla nich 30 až 40 rokov.

Neplnoletí migranti stoja Taliansko od 70€ do 100€ denne, pretože sú ubytovaní v špeciálnych zariadeniach.

Pozrite si celú reportáž s titulkami tu:

2 Replies to “40 roční migranti v Taliansku tvrdia, že majú 17 rokov, aby ich nevyhostili

 1. Kto neprijme ilegálnych imigrantov, budeme ich pokutovať , návrh z Talianska do BRUSELU !!!

  Zasadne my jednoduchý ľudia na Slovensku, odmietame povinné prijímanie, prerozdelených NELEGÁLNYCH imigrantov komisiou z Bruselu !!! Premiér Giuseppe Conte o systéme PREROZDEĽOVANIA, odmietnutie bude mať za následok finančný postih, hovoril pri svojej stredajšej ( tj.11.9.2019 ) návšteve Bruselu.

  Náš návrh : – Kto si ich pustí do krajiny, nech sa o nich stará !!! Naša vízia jasne hovorí, je nutné budovať záchytné tábory, v krajinách kde migrácia vzniká, poprípade vytvárať záchytné tábory v kontinentoch , kde migrácia vzniká. Tj. Afrických migrantov riešiť na kontinente Afriky, Ázijských na kontinente Ázie pod dohľadom aktivistov, prípadne ozbrojených síl OSN. V týchto táboroch, je nutné vybudovať komunitné firmy, fabriky ktoré budú vyrábať priemyselné tovary a vyrábať poľnohospodárske plodiny, či spracovávať potraviny , pre krajiny , kde vzniká migrácia alebo pre iné krajiny !!! Je nutné vytvoriť svetový finančný fond, na podporu vzniku týchto centier cieľavedome a plánovite !!!

  Chce to len dôvtip a logický zámer . V týchto táboroch, ľudí treba naučiť robiť a začať ich vzdelávať , postupne ich vracať do krajín odkiaľ prišli .

  Nová Talianska vláda žiada prerozdeľovať migrantov a pokutovať krajiny, ktoré ich odmietnu
  AutorPosted on12. septembra 2019

  Na systéme sa chce okrem Talianska podieľať napríklad Francúzsko, Nemecko, Španielsko, Portugalsko, Rumunsko či Malta. Conte tiež navrhuje, aby krajiny, ktoré migrantov prijímať nechcú, boli za svoju neochotu finančne postihnuté.

  Absolútny NEZMYSEL, s chorobomyseľným zámerom !!! Priatelia (ky) vyjadrime podporu Salvinimu !!!

  https://magazin1.sk/nova-talianska-vlada-ziada-prerozdelovat-migrantov-a-pokutovat-krajiny-ktore-ich-odmietnu/?utm_source=news&utm_medium=magazin%201&utm_campaign=magazin1&utm_term=magazin1&utm_content=spravy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *