Politika

Zuzana Čaputová čítala ďakovnú reč z papiera (Video)

Novozvolená prezidentka Zuzana Čaputová čítala svoju ďakovnú reč z papiera.

Či v tom bola tréma alebo nevedela prísť sama na svoje myšlienky nevieme. Čaputová však mala dopredu napísanú ďakovnú reč pre svojich voličov, ktorú im prečítala a vďační podporovatelia jej tlieskali. Veľká zmena v čítaní dopredu napísaných textov teda v prezidentskom úrade neprichádza.

Prvé vystúpenie novozvolenej slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej

Uverejnil používateľ Pravda Sobota 30. marca 2019

4 Replies to “Zuzana Čaputová čítala ďakovnú reč z papiera (Video)

  1. Vážení Slováci, lituji Vás hlavně ty poctivé kteří denně chodí do práce a odvádějí daně a chtějí vytvořit stát za který se nemusí stydět před světem. Většina si zvolila osobu které ale nereprezentuje Slovensko ale ideály západních hlav státu kteří se nedívají na své občany ale jen na svůj prospěch a zisk. Slovensko se tak stává jen místem kde se nabude dát žít . Jednotky armád NATO ji ze Slovenska vytvoří bojiště buď studené nové války nebo přímo otevřené nebe pro své zájmy. Štvavá politika proti Rusku se zdvojnásobí. Poctiví Slováci budou ušlapáváni jako to vidíme ve Francii nebo Německu. Samy vidíte že přemýšlet je potřeba. Naslouchat kdo mě vlastně reprezentuje ve světě a co mi přinese ideologie kterou reprezentuje daný subjekt . Jsem zdrcen takovým reprezentantem. které bude reprezentovat Kiska v sukních.

  2. už máme dosť toho neo liberálného marazmu,nášho ponižovania a neslušnej politiky proti nám, kde náš odchádzajúci prezident Kiska , namiesto toho aby sedel v base, tak kričí niečo o morálke a svedomí.On , ktorý ožobračil stovky ľudí, hneď ide blhoželať Čaputovej k zvoleniu.Tento človek nemá svedomie ani charakter.Ak Čaputová bude tak neoliberálne vládnuť ako s+ubovala, a ona bude , tak zbohom Slovensko.Je to pre náš národ a pre národnosti, ktoré tu máme , tragédia.Nadnárodné spoločnosti si podelia ešte kosti z hostiny, američania, , (naši odvekí kámoši, čo nikdy nič pre nás neurobili, čo nám ukradli aj časť nášho zlatého pokladu z dôb Československa sa sa dnes už u nás premávajú ako keby tu boli doma a ani nepodliehajú našej juris dikcii , tak oni si tu budú robiť čo sa im zachce. Preber sa konečne Slovensko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *