Slovensko

Zúfalí zaočkovaní Slováci: Sľúbili nám, že keď budeme zodpovední, budeme slobodní

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Slovensko sa podľa covidautomatu sfarbuje do čierna a v týchto okresoch väčšina prevádzok musí zavrieť. Majitelia sú zúfali a nevedia, ako to celé prežijú.

Množia sa prípady, kedy majitelia jednoducho nezatvoria. O podobnom prípade informuje RTVS aj na Spiši. Aj keď je región v covidovom semafore čierny, majiteľ ju odmieta zavrieť. Zaočkovaných tu vraj radi obslúžia. Personál majú plne zaočkovaný a klienti po preukázaní sa covidovým pasom dodržiavajú odstupy a všetky hygienické predpisy.

„Áno je to tak. Vidím v tom nespravodlivosť. Sľubovali nám, že keď sa zaočkujeme a budeme sa zodpovedne správať, budeme môcť robiť,“ uviedol majiteľ spomínanej reštaurácie Pavol Toporcer.

5 Replies to “Zúfalí zaočkovaní Slováci: Sľúbili nám, že keď budeme zodpovední, budeme slobodní

  1. No ale este treba pockat na 3 ,4 , 5 , atd. davku vakciny, lebo kazdeho 1/2 roka treba doplnit oxid grafenu, spike proteiny aby to vsetko mohlo „funngovat“ !!!

  2. Len ,aby som mohol cestovať podstúpim dobrovoľnú eutanáziu kvapkou Satanovej krvi, alebo aby som mohol parkovať na miestach pre invalidov?

  3. Veď budú – keď po tejto eutanázii zomrú, tak sa oslobodia od tohto fašistického totalitného režimu, čo svojou poslušnosťou a naivitou pomáhali budovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *