Slovensko

Zúfalí ľudia protestovali proti vláde! Odpoveď ministra: Absolútne nič vám to nepomôže, mali ste dosť času na to, aby ste sa zaočkovali

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Včera na hraniciach protestovali nie len Slováci pracujúci či žijúci v pohraničí, ale aj ľudia, ktorí nesúhlasia s očkovaním, karanténou a riadením krajiny touto vládou. Ľudia zablokovali niekoľko hraničných priechodov a podporili ich aj politické strany ako Kotlebovci či Hlas.

Minister vnútra Roman Mikulec má však pre pendlerov a ľudí jasný odkaz: „Absolútne nič im to nepomôže, takáto diskusia nie je konštruktívna,“ skonštatoval minister s tým, že blokovanie hraníc nemá žiadny zmysel a len zneprijémňujú život všetkým, ktorí chcú cestovať.

K protestom pendlerov bude rezort vnútra pristupovať podľa zákonných možností. Pendleri mali podľa ministra dostatok času na to, aby sa zaočkovali.