Zúfalí ľudia protestovali proti vláde! Odpoveď ministra: Absolútne nič vám to nepomôže, mali ste dosť času na to, aby ste sa zaočkovali

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Včera na hraniciach protestovali nie len Slováci pracujúci či žijúci v pohraničí, ale aj ľudia, ktorí nesúhlasia s očkovaním, karanténou a riadením krajiny touto vládou. Ľudia zablokovali niekoľko hraničných priechodov a podporili ich aj politické strany ako Kotlebovci či Hlas.

Minister vnútra Roman Mikulec má však pre pendlerov a ľudí jasný odkaz: „Absolútne nič im to nepomôže, takáto diskusia nie je konštruktívna,“ skonštatoval minister s tým, že blokovanie hraníc nemá žiadny zmysel a len zneprijémňujú život všetkým, ktorí chcú cestovať.

K protestom pendlerov bude rezort vnútra pristupovať podľa zákonných možností. Pendleri mali podľa ministra dostatok času na to, aby sa zaočkovali.