Zrazu sa to dá! Na kultúrne a športové podujatia bude môcť stále chodiť 500 ľudí vo vnútri a 1000 vonku

Premiér Igor Matovič dnes ráno napísal status, že bude bojovať za kultúru a šport.

Na tlačovej konferencii oznámil, že limity zostávajú na 500 účastníkoch v interiéri a 1 000 ľuďoch v exteriéri, pričom v zelenej zóne a červenej zóne budú platiť rozdielne pravidlá sedenia.

Na koncertoch, kde budú účastníci sedieť, a slovami Igora Matoviča, neprídu sa tam opiť a vyhukovať, nebudú od októbra platiť navrhované limity.

V prípade kultúrnych podujatí, ak ide o zelený región, bude sedenie bez akýchkoľvek limitov. Ak ide o podujatie vonku, nebude v sedení žiadne obmedzenie. Ak sa však daný región dostane do červenej zóny, diváci budú musieť sedieť v každom druhom rade. 

Celá tlačová konferencia:

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353