Politika

Zničí tretie video Kisku? „Sme v tom všetci až po uši!“ priznávajú vo videu

Kauza kradnutých pozemkov pod Tatrami má pokračovanie. Bolo zverejnené tretie video.

Anonym poslal do redakcií slovenských médií tretie video, v ktorom v hlavnej úlohe vystupujú šéf strany Za ľudí Andrej Kiska a popradský podnikateľ Michal Šuliga

Obaja aktéri sa vo videu rozprávajú o pozemku a vyplatení bieleho koňa Júliusa Sirockého.

„Ja som prišiel o obrovskú časť mojej politickej reputácie. Lebo tým daniam ľudia nerozumejú. Ale ten pocit, že ja som niekomu ukradol pozemok, to si vedia,“ hovorí Kiska na záver. Šuliga ho však dopĺňa a vymenúva ďalej: „Pozemok, byty …“ Video týmto slovami zrazu končí.

Autor videí v titulkoch sľubuje, že bude v ich zverejňovaní pokračovať aj naďalej. „Do volieb aj po voľbách. Bez ohľadu na to, či bude ministrom Kaliňák, Kotleba, Matovič alebo Remišová,“ uvádza na záver.

zdroj: Infovojna.sk

4 Replies to “Zničí tretie video Kisku? „Sme v tom všetci až po uši!“ priznávajú vo videu

  1. Keď ho vidím na billboardoch, ako sa falošne vyškiera na Slovákov, po celom Slovensku, tak mi je na zvracanie z tohto potkana ! … Akú výhovorku si vymyslí, tento pozemkový kšeftár a daňový podvodník, tentoraz ?! … Už mala k nemu nabehnúť NAKA !!!
    Normálne sa hanbím, že sme mali takéhoto prezidenta, ktorý evidentne, už pred prezidentskými voľbami 2014 , páchal trestnú činnosť ! …Tento glum dostal celé Slovensko do blamáže !
    Ľudia, dúfam, že nie ste zadubení, a že nenaletíte tomuto klamárovi zase na lep !!!

  2. Kis_ka sa tu de facto priznáva k páchaniu trestnej činnosti!!! Prečo potom ešte čaká NAKA!!! Za čím? A čo prokurátor? Ten spí? Alebo nebodaj je v kóme?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *