Zo sveta

Známa speváčka pred kamerami v utečeneckom tábore plakala a sľubovala, že si adoptuje migrantov. Takto to dopadlo.

Známa popová speváčka Lily Allen bola výnimočne aktívna v promigrantskej kampani. Pred dvomi rokmi so slzami v očiach vyhlasovala, že prijme deti migrantov. Teraz vysvetľuje, prečo to nedodrží.

Lily Allen sa skôr „menom mojej krajiny“ ospravedlňovala, že Briti nechcú prijímať viac migrantov. Tvrdila, že by sa mali hanbiť.

Vtedy v BBC v tábore pre migrantov na otázku, či prijme do svojho domu deti migrantov, so slzami v očiach odpovedala: „Na sto percent! Kto by nechcel?“

Teraz sa po dvoch rokoch ukazuje, že do svojej luxusnej vily neprijala ani jedno dieťa migrantov.

Na otázku, koľko ich prijala, povedala: „Žiadne. Úprimne, nemyslím si, že by mi sociálne služby s mojou povesťou dovolili prijať utečenca. Keby som mala naozaj veľký dom, tak by som chcela, ale všetky moje spálne sú obsadené deťmi.“

2 Replies to “Známa speváčka pred kamerami v utečeneckom tábore plakala a sľubovala, že si adoptuje migrantov. Takto to dopadlo.

  1. Hello there! Do you know if they make any plugins to help with SEO? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good results. If you know of any please share. Appreciate it!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *