Známa speváčka pred kamerami v utečeneckom tábore plakala a sľubovala, že si adoptuje migrantov. Takto to dopadlo. - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Známa speváčka pred kamerami v utečeneckom tábore plakala a sľubovala, že si adoptuje migrantov. Takto to dopadlo.

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Známa popová speváčka Lily Allen bola výnimočne aktívna v promigrantskej kampani. Pred dvomi rokmi so slzami v očiach vyhlasovala, že prijme deti migrantov. Teraz vysvetľuje, prečo to nedodrží.

Lily Allen sa skôr “menom mojej krajiny” ospravedlňovala, že Briti nechcú prijímať viac migrantov. Tvrdila, že by sa mali hanbiť.

Vtedy v BBC v tábore pre migrantov na otázku, či prijme do svojho domu deti migrantov, so slzami v očiach odpovedala: “Na sto percent! Kto by nechcel?”

Teraz sa po dvoch rokoch ukazuje, že do svojej luxusnej vily neprijala ani jedno dieťa migrantov.

Na otázku, koľko ich prijala, povedala: “Žiadne. Úprimne, nemyslím si, že by mi sociálne služby s mojou povesťou dovolili prijať utečenca. Keby som mala naozaj veľký dom, tak by som chcela, ale všetky moje spálne sú obsadené deťmi.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *