Zo sveta

Známa česká herečka ruší predstavenia. Necíti sa dobre po tretej dávke očkovania

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Filmová a divadelná legenda Jiřina Bohdalová sa včera nezúčastnila priameho prenosu súťaže StarDance a kvôli zdravotným dôvodom zrušila aj svoju včerajšiu účasť pri natáčaní divadelného predstavenia Pánsky klub vo svojom domovskom Divadle Na Jezerce.

Pôvodne sa veľmi tešila, že na vlastné oči uvidí ďalší diel StarDance, venovaný tentoraz Jiřímu Suchému, ktorý 1. októbra oslávil úctyhodné jubileum – 90 rokov.

„Sama prejavila záujem, že by rada prišla. Počítali sme s ňou. Ale nakoniec sa kvôli chorobe ospravedlnila, „povedal Blesku PR manažér súťaže Daniel Maršalík.

Včera sa Bohdalová ospravedlnila z účasti na dnešnom natáčaní predstavenie Pánsky klub, aj keď mala iba sedieť v publiku a sledovať svojich kolegov na čele s Milanom Šteindlera.

„Necíti sa dobre po treťom očkovaní,“ tvrdí dôveryhodný zdroj.

Všetci držia obľúbenej herečke palce, aby bola čo najskôr fit. Zajtra by mala v Divadle Na Jezerce odohrať ďalšiu reprízu predstavenia Gin Game.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *