Značka Gucci predáva šaty pre mužov. Chce bojovať proti toxickým stereotypom, ktoré formujú mužskú identitu

Luxusná talianska značka GUCCI chce bojovať proti toxickým steroetypom, ktoré formujú mužskú identitu a spustila predaj šiat pre mužov. Oranžové šaty z obdobia 90tych rokov sú tu pre kolekciu jeseň-zima 2020 a ich cena je 2600 dolárov.

Značka chce teda búrať hranice medzi tým, čo je ženské a mužské. Pomôcť tomu majú aj tieto šaty. Takéto šaty by mohli začať nosiť aj slovenskí progresívni politici, aby nám ukázali, že to myslia naozaj vážne. Jedným z nich bol napríklad aj poslanec Ondrej Dostál, ktorý sa nehanbil sa zahaliť ako žena, aby podporil gymnázium, kde mala prebehnúť akcia, kde sa chlapci a dievčatá mali obliecť ako opačné pohlavie.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353