Zmätený Hlina ide vlastným telom blokovať vstup na Kotlebov míting. Ostane opäť smutný? - MAGAZÍN 1
Slovensko

Zmätený Hlina ide vlastným telom blokovať vstup na Kotlebov míting. Ostane opäť smutný?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Strana Mariana Kotlebu bude mať v rámci predvolebných mítingov stretnutie s občanmi aj v obci na strednom Slovensku v Slovenskej Ľupči. Liberáli a slniečkari už začali písať hromadne starostovi emailové správy, aby nedovolil použiť priestory v Kultúrnom dome Kotlebovcom.

Do tohto celého divadla sa zapojil aj značne zmätený Hlina, ktorý vystrašeným prednesom hovorí o hrôzach fašizmu a nakoniec stým spojí míting ĽSNS. Dokonca vyzýva ľudí, aby prišli brániť vstupu voličov ĽSNS.

Takto si Hlina predstavuje demokraciu? Tým, že bude brániť ľudom sa slobodne stretávať a rozprávať? Nie je náhodou toto ten fašizmus pán Hlina?

Alojz Hlina však už na jednom stretnutí ĽSNS bol. Bolo to v Leviciach a stál tam v kúte len s hŕstkou svojich ľudí. Keď však videl preplnenú sálu voličov Kotlebu, ostal len ticho stáť.

Tentokrát ho bude s najväčšou pravdepodobnosťou čakať podobný prípad, pretože Kotlebovci “vypredávajú” sálu za sálou a na ich mítingy chodia všetky vekové kategórie. Naposledy v utorok 7. januára v Revúcej si ľudia už ani nemali kam sadnúť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *