Žitnému vraj jeden z policajtov na pohrebe v Štrbe povedal: „Boja sa!“ Boja sa hnevu ľudí?

Na pohrebe generála Milana Lučanského spovedali aj jeho priateľa a analytika Milana Žitného. Ten povedal, že to, že Lučanský nemá štátny pohreb, pretože začínal ako rádový policajt a vypracoval sa až na najvyššiu funkciu v tomto systéme. Dodal, že „zničil“ Černáka.

Žitný dokonca tvrdí, že mu vraj nemenovaný policajt povedal, že sa boja hnevu ľudí. Toto tvrdenie povedal v súvislosti s tým, že okolo Štrby je veľa policajných hliadok.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Na sociálnych sieťach sa dokonca objavili videá a obrázky, kde je vidieť, že odbočka na Štrbu z diaľnice je uzavretá a strážia ju policajné hliadky.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353