Žilinská pizzeria púšťa všetkých. Očkovaných, neočkovaných, s rúškom aj bez: "Nedelíme ľudí!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Žilinská pizzeria púšťa všetkých. Očkovaných, neočkovaných, s rúškom aj bez: “Nedelíme ľudí!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Žilinská pizzéria Carolina sa rozhodla spájať všetkých ľudí a aj keď podľa Covid automatu sa má majiteľ prevádzky rozhodnúť, koho v zhoršenej pandemickej situácii pustí, na tabuly pred vstupom píšu, že nedelia ľudí na zaočkovaných a nezaočkovaných.

“kedže neporušujeme zákony SR NEDELÍME ľudí na zaočkovaných/nezaočkovaných s rúškom/bez rúška Všetci ste u nás srdečne vítaní” píše sa na tabuly.

Od ľudí dostali okamžite desiatky pozitívnych komentárov: “Nikdy som tam nebol, aj keď okolo často prechádzam. V najbližšom času sa tam však zastavím, aby som si tam niečo dal, ale predovšetkým preto, že budem chcieť osobne podať ruku a poďakovať majiteľovi tejto prevádzky za to,že nepodľahol vonkajším tlakom a atakom tých, ktorí sa na nás pozerajú ako na “nezodpovených a nebezpečných.”Nie! Potrebujeme sa navzájom a všetci bez rozdielu na to,aby sme prežili a žili a nie živorili..” napísal Štefan.

Prevádzka sa nachádza v Žiline, kde od budúceho pondelka platia sprísnené pravidlá a ak bude chcieť pizzéria naďalej púšťať všetkých, budú môcť sedieť len von na terase.