Žena z davu prirovnala Čaputovú k pápežovi. Možno mala úpal zo silného slnka - MAGAZÍN 1
Slovensko

Žena z davu prirovnala Čaputovú k pápežovi. Možno mala úpal zo silného slnka

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Keď nová prezidentka prechádzala po jej inaugurácii peši cez ľudí a zdravila sa s nimi, stalo sa niečo zvláštne.

Denník Nový Čas informuje o tom, že jedna osoba z davu, ktorá sa má volať Veronika, prirovnala novú prezidentku Čaputovú k Pápežovi.

“Keď som jej podala ruku, tak som mala pocit, že ona je pre Slovensko ako svätý otec František pre cirkev. Očakávam veľkú zmenu, lebo je z tejto ženy cítiť dobro a jemnosť” povedala žena z davu.

Posledné dní sú naozaj horúce a je možné, že pani z davu, ktorá vidí političku ako Pápeža Františka, mohla byť len unavená zo silného slnka. Takto unavení ľudia často krát môžu hovoriť veci, ktoré nie vždy korenšpondujú s realitou. Zhodujú sa na tom aj ľudia v diskusii pod článkom denníku. Myslia si, že pani dostala úpal.

Ďalší tvrdia, že nám je nasilu vytváraný kult osobnosti. Niektorí dokonca počuli vo videách z inaugurácie hlasité “HANBA!!!”. O tomto však médiá neinformujú.

zdroj: Čas.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *