Politika

Žena z davu prirovnala Čaputovú k pápežovi. Možno mala úpal zo silného slnka

Keď nová prezidentka prechádzala po jej inaugurácii peši cez ľudí a zdravila sa s nimi, stalo sa niečo zvláštne.

Denník Nový Čas informuje o tom, že jedna osoba z davu, ktorá sa má volať Veronika, prirovnala novú prezidentku Čaputovú k Pápežovi.

„Keď som jej podala ruku, tak som mala pocit, že ona je pre Slovensko ako svätý otec František pre cirkev. Očakávam veľkú zmenu, lebo je z tejto ženy cítiť dobro a jemnosť“ povedala žena z davu.

Posledné dní sú naozaj horúce a je možné, že pani z davu, ktorá vidí političku ako Pápeža Františka, mohla byť len unavená zo silného slnka. Takto unavení ľudia často krát môžu hovoriť veci, ktoré nie vždy korenšpondujú s realitou. Zhodujú sa na tom aj ľudia v diskusii pod článkom denníku. Myslia si, že pani dostala úpal.

Ďalší tvrdia, že nám je nasilu vytváraný kult osobnosti. Niektorí dokonca počuli vo videách z inaugurácie hlasité „HANBA!!!“. O tomto však médiá neinformujú.

zdroj: Čas.sk

One Reply to “Žena z davu prirovnala Čaputovú k pápežovi. Možno mala úpal zo silného slnka”

  1. Vážim si serióznych komentárov a nie kvakanie žiab. Pani Veronika nebola unavená zo slnka, ani z užitia nejakých látok. Je to absolútne normálna a reálna žena, ktorá na rozdiel od vás nepotrebuje liečbu realizmom. Ak vás irituje titul pápež, dajte ho preč a ostane vám František. Potom sa pozrite na to kusisko dobra čo urobil, aby ste vedeli, kto je to OSOBNOSŤ. My sme žiaľ navyknutý sledovať škretov a prehliadať, alebo škodiť osobnostiam, lebo na nich nemáme. Preto som mohol počas celej inaugurácie pozorovať, ako sa úbožiaci, spolupracujúci s vládnymi škretmi, snažili v rôznych podobách škodiť. V zahraničí na západ k pani prezidentke „hľadia s nádejou“, na východ s pohŕdaním, no škreti. Vážim si odvahy aj náplne slov pani Veroniky, nakoľko ma zlo neobralo o čisté srdce a pohľad. Preto vidím skutky Františka, aj prvé kroky prezidentky Čaputovej. Sú zárodkom veľkých a dobrých vecí pre všetkých. Boh Vám žehnaj pani prezidentka a aj Vám pani Veronika.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *