adplus-dvertising

Žena v Trnave chcela nastúpiť na idúci vlak. Spadla medzi koľaje a rozbehnutý rýchlik. Ľudia sa na všetko prizerali

Obrovská hororová scéna sa stala v pondelok na železničnej stanici v Trnave krátko pred 22:00. Žena vo veku 73 rokov sa tam rozhodla nastúpiť na rozbehnutý vlak. Dôchodkyňa pri nebezpečnom nastupovaní spadla medzi vlak a nástupište a ostala zakliesnená pri koľajniciach.

„Krátko pred 22:00 h prijali železniční policajti oznámenie o páde ženy z nástupišťa. Po ich príchode na miesto už našli staršiu ženu sedieť v bezpečí, na lavičke. Policajti zistili, že pri tom, ako chcela nastúpiť do už idúceho rýchlika, sa neudržala a spadla do medzery medzi nástupišťom a vlakovou súpravou. Pomáhať jej pri tomto kaskadérskom kúsku mala neznáma žena, pravdepodobne jej kamarátka. Idúci kolos ju našťastie nezachytil, a podarilo sa jej dostať do priestoru pod nástupišťom. Na celý incident sa s hrôzou pozerali nielen cestujúci ale aj rušňovodič z druhého vlaku, ktorý ihneď upozornil výpravkyňu. Tá dala urýchlene znamenie na zastavenie vlaku.“ informuje polícia.

Dôchodkyňa nemala žiadne vážne zranenia. Policajti si dôchodkyňu, za jej nerozvážny čin a porušenie zákona, predvolajú a budú ju a aj jej „spolubojovníčku“ riešiť v správnom konaní. Za spáchaný priestupok im môže hroziť pokuta až do výšky 500 eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.