Žena sa pýta policajta, za čo tá pokuta: Nie som advokátska kancelária, aby som vám to vysvetľoval, tvrdí

Na sociálnych sieťach sa čoraz častejšie objavujú videá obyčajných ľudí, ktorí boli zastavení políciou pre nedodržiavanie pandemických nariadení.

Ľudia buď nemajú rúška alebo nevedia odôvodniť, prečo sa nachádzajú na uliciach či iných miestach, keďže u nás stále platí zákaz vychádzania. Na uverejnenom videu sú dve ženy, ktoré sa slušne pýtajú, aký zákon porušujú, keď im policajt vypisuje pokutu. Ten odpovedá, že nie je advokátska kancelária, aby im to vysvetľoval. Nevieme však, čo sa vo videu dialo predtým.

Policajt však tvrdí, že všetko im bolo vysvetlené a neskôr vo videu spomína Úrad verejného zdravotníctva. Žena je celý čas pokojná a slušná, no tvrdí, „že už sa musia veľmi báť, keď toto robia, no karta sa otočí“.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353