Zdravotníci mali pretestovať celý personál letiska. Ľudia sa vzbúrili a pretlačili ich (Video)

Na medzinárodnom letisku Šanghaj-Pchu-tung v Šanghaji zistili u jedného zo zamestnancov pozitívny test na koronavírus. Rozhodli sa preto pretestovať všetkých zamestnancov letiska. Tí zo strachu zo 14 dňovej karantény začali pretláčať zdravotnícky personál.

Úrady nariadili, aby pretestovali celý personál letiska a zistili tak, kto sa ešte stihol nakaziť. Zdravotníci sa snažili dotlačiť stovky zamestnancov na parkovisko, kde mali v pláne každého jedného z nich otestovať. To sa im však nepodarilo, pretože nahnevaný dav sa obával pozitívneho testu a následnej 14 dňovej karantény.

Na videu z letiska môžeme vidieť, ako dav zamestnancov pretláča zdravotníkov a nakoniec sa im podarí opustiť priestory letiska.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353