Zbabelý Matovič najprv zhodil svoju neschopnosť na policajtov a potom status zmazal - MAGAZÍN 1
Komentáre

Zbabelý Matovič najprv zhodil svoju neschopnosť na policajtov a potom status zmazal

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Situácia na Slovensku dnes ukázala totálnu neschopnosť súčasného premiéra Igora Matoviča. Jeho plán nebol premyslený a totálne zlyhal. Nevinní ľudia ostali zaseknutí v obrovských kolónách a niekde sa čakalo až štyri hodiny!

Matovič je známy svojou komunikáciou na sociálnych sieťach a okrem fotenia si spotených nôh počas rokovania, informuje občas aj o dôležitých veciach. Dnes sa však po katastrofálnej siutácii, ktorú spôsobil len a len on, snažil svoju chybu zvaliť na policajtov.

V statuse z dnešného dňa, kde tvrdil, že kontroly mali byť námatkové sa okrem iného chcel vyvliecť a chybu zvaliť na kontrolné zložky.

“Zrána sa to niektorým hliadkam vymklo trochu z rúk…” písal Matovič v statuse, ktorý po nejakom čase vymazal.

Pravda je však taká, že včera, deň pred obmedzeniami sa v médiách uvádzalo, že polícia bude kontrolovať všetkých!

K celej situácii sa vyjadril aj bývalý premiér Pellegrini:

“Takto vyzerá chaos v podaní predsedu vlády. Najskôr silné reči o ochrane ľudí pred vírusom. Keď sa mu situácia vymkla z rúk a skolabovala doprava v celej krajine, pokojne to hodil na našich vojakov a policajtov. Oni pritom len napĺňajú jeho príkaz. A ešte aj na svojom FB z nich urobil doslova aktivistov, ktorí nepochopili čo od nich chcel. A potom to samozrejme obratom vymazal! Tomu sa hovori čistá deštrukcia štátu. Nielen vo vzťahu k ľuďom, ale aj k tým, ktorí pracujú pre štát. Jeho schopnosť schovávať sa za ľudí je neospravedlniteľná.”

Ani túto správu sa nikdy nedočítate v médiách hlavného prúdu! Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *