Komentáre

Zbabelý Matovič najprv zhodil svoju neschopnosť na policajtov a potom status zmazal

Situácia na Slovensku dnes ukázala totálnu neschopnosť súčasného premiéra Igora Matoviča. Jeho plán nebol premyslený a totálne zlyhal. Nevinní ľudia ostali zaseknutí v obrovských kolónách a niekde sa čakalo až štyri hodiny!

Matovič je známy svojou komunikáciou na sociálnych sieťach a okrem fotenia si spotených nôh počas rokovania, informuje občas aj o dôležitých veciach. Dnes sa však po katastrofálnej siutácii, ktorú spôsobil len a len on, snažil svoju chybu zvaliť na policajtov.

V statuse z dnešného dňa, kde tvrdil, že kontroly mali byť námatkové sa okrem iného chcel vyvliecť a chybu zvaliť na kontrolné zložky.

„Zrána sa to niektorým hliadkam vymklo trochu z rúk…“ písal Matovič v statuse, ktorý po nejakom čase vymazal.

Pravda je však taká, že včera, deň pred obmedzeniami sa v médiách uvádzalo, že polícia bude kontrolovať všetkých!

K celej situácii sa vyjadril aj bývalý premiér Pellegrini:

„Takto vyzerá chaos v podaní predsedu vlády. Najskôr silné reči o ochrane ľudí pred vírusom. Keď sa mu situácia vymkla z rúk a skolabovala doprava v celej krajine, pokojne to hodil na našich vojakov a policajtov. Oni pritom len napĺňajú jeho príkaz. A ešte aj na svojom FB z nich urobil doslova aktivistov, ktorí nepochopili čo od nich chcel. A potom to samozrejme obratom vymazal! Tomu sa hovori čistá deštrukcia štátu. Nielen vo vzťahu k ľuďom, ale aj k tým, ktorí pracujú pre štát. Jeho schopnosť schovávať sa za ľudí je neospravedlniteľná.“

Ani túto správu sa nikdy nedočítate v médiách hlavného prúdu! Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

6 Replies to “Zbabelý Matovič najprv zhodil svoju neschopnosť na policajtov a potom status zmazal

  1. Píšem doslova, čo som teraz čítala v textovom oznámení, ktoré bežalo v bielom pruhu dole na TV na Jednotke 1: „Premiér SR Igor Matovič označil kontroly na hraniciach okresov za sabotáž uznesenia vlády a trvá na tom, že mali byť len náhodné. Podľa prezidenta Policajného zboru M.Lučanského polícia postupovala v zmysle uznesenia vlády. Minister R.Mikulec sa ospravedlnil za dnešné kolóny na cestách. Zároveň verí, že sa zajtra nezopakujú.“

  2. Tak ako to vlastne bolo? Kto klame? Policajný prezident, alebo premiér? Páni novinári začnite si konečne robiť poriadne svoju robotu!!! Bohu vďaka za alternatívne média!!!

  3. co ockavat od choreho cloveka???? u neho je diagnoza viac ako jasna – Histrionska porucha
    Histriónska porucha osobnosti je typická dlhodobou a opakujúcou sebadramatizáciou, teatrálnostou, pričom vnútorné prežívanie býva plytké a rychlo sa mení. Poruchu osobnosti charakterizuje aj plytká a labilná afektivita, prehnané citové prejavy, sugestibilita, egocentrizmus, rozmaznanost, chybanie ohl’adu na druhých, l’ahká zranitel’nost citov a neprestajná snaha o uznanie, vzrušenie a pozornost. Táto porušená osobnost je aj hysterická a psychoinfantilná. Je označovaná ako F60.4- Histriónska osobnost a patrí medzi špecifické poruchy osobnosti a správania v klasifikacii psychiatrickych chorôb.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *