Slovensko

Záujem o testovanie je veľký?! Ľudia odpovedajú, že to je záujem o nevyhodenie z práce

Dnes začalo celoslovenské testovanie obyvateľov a aj keď s problémami, tak sa testuje v podstate všade. Médiá aj členovia vlády sa radujú, že ľudia vo veľkom prichádzajú na testovanie.

Môžeme sa dočítať, že záujem o testovanie je veľký a ľudia vydržia stáť hodiny v dlhých radoch aj v nepriaznivom počasí. Áno, niektorí ľudia majú naozaj záujem o testovanie a berú to ako občiansku povinnosť. No my sme si pozreli desiatky diskusií veľkých portálov a našli sme najviac „lajkované“ komentáre, ktoré hovoria, že ľudia nemali až taký veľký záujem sa dať testovať, no boli skôr donútení, aby ich nevyhodili z práce.

Prinášame vám len časť z diskusii.

„Záujem vidím len v tom, že nechceme prísť o prácu prípadne nechceme ísť na PN, ale nie vo vlastnom záujme ísť na testy, to je už pojem iného slova“ napísala Janka.

„Veľký záujem, hej 🙂 aby ľudia mohli normálne žiť, či? Všetci predsa chceme vstupenky k slobode. A potom sa bude pán kráľ v pondelok čudovať, že taký obrovský záujem ani nečakal. Šašo“ a takto sa vyjadrila Maťka.

„Jasne že je keď chcú ísť do prace aby uživili svoju rodinu nemáme na vyber pri tejto s..nej vláde 🤮🤮🤮“ takto sa vyjadril ďalší diskutujúci.

Samozrejme sme v diskusiách našli aj komentáre, ktoré podporovali testovanie. Jednou z nich bola pani Anna, ktorá tvrdí, že testovanie nikto nikomu neprikazoval a rozhodli sme sa všetci sami. Pani Anna je dôchodkyňa, ako ukazuje jej fotografia (ktorú sme museli cenzurovať) a má to aj uvedené v profile.