Zatvára táto vláda ľudí, ako to robil Hitler? Remišovej to povedali do očí v priamom prenose a skoro dostala infarkt! (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Pekelne ostrá diskusia medzi poslancom Kamenickým a členkou vlády Veronikou Remišovou v diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12. Prečo? Za všetko môže samotný Adolf Hitler!

V parlamente sa rieši kolúzna väzba, ktorá by sa mohla zmeniť. Sedel v nej napríklad nebohý bývalý policajný prezident Milan Lučanský, ktorá podľa oficiálnych vyjadrení vo väzne spáchal samovraždu. O život sa údajne mala pripraviť aj bývalá sudkyňa Monika Jankovská. Poslanec Kamenický v tejto súvislosti hovoril o bývalej nacistickej ríši, kde si Hitler vytvoril prokurátorov, ktorí mali zatvárať nepohodlných ľudí, ktorí sa už nikdy nenašli. Aj keď sám dodal, že to nemieri na súčasnú vládu a asi to troch prehnal, Remišová skoro vyskočila z kože!