Zatkli neoliberálnu mafiu v Taliansku, ktorá odoberala rodičom deti: "Ty si ma nájdeš, že ocko?" (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Zatkli neoliberálnu mafiu v Taliansku, ktorá odoberala rodičom deti: “Ty si ma nájdeš, že ocko?” (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Policajná operácia pod Názvom „anjeli a démoni“ v Reggio Emilia preventívne zatkla osemnásť ľudí medzi ktorými sa nachádzali lekári, psychológovia, sociálny pracovníci a starosta mesta Bibbiana.

Mechanizmus, ktorý pod nátlakom a psychickým vydieraním odoberal deti a odovzdával do pestúnskych (náhradných) rodín za pár tisíc euro. Čiže obchodovanie s maloletými. Podaktoré deti boli vystavované elektrošokom, aby polopatete povedané nenávideli ich vlastných rodičov a pred sociálnou inšpekciou a psychológom tvrdili to čo chcú. Zhodou okolností, obvinený starosta mesta a ďalší dvaja ultraliberálni fanatici z antify, sú známi autoritám ako vítači migrantov a nepokojov na námestiach.

Pozrite si video, ktoré natočil jeden z rodičov. Dieťa je na videu odoberané rodine a prosí, aby mohlo ostať doma s ockom. Na konci dieťa odkáže ocovi, aby si ho ho našiel a prišiel poň. “Ty si ma nájdeš, že?” odkáže plačúce dieťa ocovi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *