Zapnuté mikrofóny nahrali Pellegriniho s Budajom: Nemôžte ísť s dezolátmi, nezostavíte vládu, vyškolil ho Budaj

Sociálnymi sieťami sa šíri rýchlosťou blesku video záznam z pred relácie Na Telo v televízii Markíza, kde ešte pred začatím vysielania diskutujú minister Budaj zo súčasnej vlády a šéf strany Hlas Peter Pellegrini.

Aj keď sa nevysielalo, televízia si robila živé vysielanie cez mobilný telefón na facebookovú stránku a Pellegrini povedal niečo, čo pekne nahnevalo niektorých voličov.

S ministrom Budajom si tam hrkútajú, ako by už dnes sedeli vo vláde. Ten Pellegriniho chváli, akým smerom ide. Šéf Hlasu hovorí, že ich odvážnym spôsobom sa vykostí ešte o ďalších 5% voličov, na čo mu Budaj hovorí, že to sú len dezoláti.

Budaj školí Pellegriniho a hovorí mu, že buď pôjde s dezolátmi a nebude mať žiadny koaličný potenciál, alebo sa od nich vykostí.

„Ty zradca, kde sa ty chceš vykosťovať o ďalších 5%? Veď nikoho v okolí ani celkovo nepočujem, že by vravel, že ide voliť HLAS. Sám dobre vieš, že tie prieskumy majú od reality na kilometre ďaleko. Zobuď sa konečne, ty had slizký.🐍 A k Budajovi sa vyjadrovať nejdem, pretože by som bol zase zablokovaný. Ale poviem iba toľko, že moja nebohá starká vravievala kedysi, citujem „zahlušiť ťa je málo“.“ napísal divák.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.