Zaočkovaný 33 ročný Slovák dostal infarkt a mŕtvicu. Polícia vysvetľuje, ako to bolo - MAGAZÍN 1
Slovensko

Zaočkovaný 33 ročný Slovák dostal infarkt a mŕtvicu. Polícia vysvetľuje, ako to bolo

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Včera sa na sociálnej sieti objavila informácia, že mladý len 33 ročný Slovák umrel hneď po očkovaní v čakárni dostal mŕtvicu. Toto však podľa polície nie je pravda a tá kontaktovala rodinu zosnulého.

Tá potvrdila, že muž síce bol očkovaný, ale to na jar 2021 „Na základe informácií od príbuzných uvedená osoba zomrela dňa 10.11. v nemocnici, deň potom, čo došlo k infarktu a krvácaniu do mozgu (mŕtvici). Napriek snahe lekárov sa kritický stav nezmenil a došlo k úmrtiu. Osoba bola podľa svojich príbuzných očkovaná na jar, test v sanitke ukázal negatívny výsledok. Úmrtie osoby nemalo nič spoločné s očkovaním.“ uvádza polícia na sociálnej sieti.

Polícia teraz odporúča rodine podať trestné oznámenie na ženu, ktorá šírila správy, že muž umrel kvôli očkovaniu.

4 Replies to “Zaočkovaný 33 ročný Slovák dostal infarkt a mŕtvicu. Polícia vysvetľuje, ako to bolo

  1. Každý, kto sa dá zaočkovať touto látkou riskuje, že sa mu v krvi vytvoria zrazeniny. Riziko nie je podľa výskumov zanedbateľné, ale zrazeniny môžu byť veľmi malé a nemusí sa to hneď prejaviť. Tým riskuje akékoľvek ochorenia s tým spojené – od mŕtvice, srdcových a cievnych problémov, embólie, trombózy… Tieto ochorenia sa môžu prejaviť hneď po očkovaní, ale aj niekoľko mesiacov po ňom a každou ďalšou dávkou (boostrom) samozrejme riziko stúpa. Myslím, že je to jasné a nie je o čom ďalej diskutovať. Každý sa sám musí rozhodnúť. Škoda sa hádať o tom, či to je alebo nie je následkom očkovania, pretože žiadny odborník nevie na 100% potvrdiť po polroku, že ochorenie súvisí s vakcínou, to je dúfam všetkým jasné. V každom prípade je veľmi nezvyklé, aby dostal 33 ročný muž mŕtvicu, pokiaľ nebol obézny alebo nemal v minulosti už identifikované problémy s krvou, cievami.

  2. Ľudia po celom svete umierajú po očkovaní,najčastejšie infarkt,mrtvica,krvácanie do mozgu ,ale všetci veselo tvrdia že tie úmrtia nesúvisia s očkovaním.A až teraz sa to rozbehne to umieranie.Je mi ľúto tých ľudí ktorí sa dali dobrovolne zabiť.Dúfam že spravodlivosť padne na hlavy ktoré sú za toto zodpovedné.

  3. Verím, že sa poškodení dovolajù spravodlivosti na súde v Haagu. Všetci, ktorí robia psychický nátlak na ľudí dostanú podľa Norimbergských zákonov 2 proti ľudskosti, čo im podľa zásluh patrí. Výnimkou nebudú ich prisluhovači vrátane vykorisťovateľských zamestnávateľov. Počkajte času ,ako hus klasu…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *