Slovensko

Zaočkovaná slovenská herečka dostala covid: Vôbec to nie sú až také ľahké priebehy!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Zaočkovaná slovenská herečka Barbora Švidraňová sa na sociálnej sieti instagram priznala, že sa aj po očkovaní nakazila covidom.

“Covidko chodí aj k očkovaným, takže sa opatrujte všetci,” komentovala vlastnú situáciu Barbora Švidraňová. „Heeej, presne vyzerám tak ako sa cítim. Teda, dnes už je oveľa lepšie, toto je fotečka z pred troch dní, ale bol to záhul,”píše herečka.

„Dnes už sa mi aj chuť vrátila (do života minimálne, ale aj tá na jazyku). Áno, správne chápete, mám TO. Alfa beta gama delta pozitív, covidko chodí aj k očkovaným (len keby náhodou niekto ešte nevedel), a vôbec to nie sú až také ľahké priebehy, takže sa opatrujte všetci. Ale nielen teraz. Že máme tu pandémiu, tak hrozne teraz do seba budeme rýchlo pchať lieky a iné šmakocinky. Treba celkovo zmeniť životný štýl. Zobrať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Nezabúdajte na vitamínky, prevenciu, zdravú stravu a nehroťte to, keď nevládzete, na to som ja doplatila,” dodala umelkyňa s tým, keby nepodcenila obyčajnú nádchu, tak by možno nemala oslabenú imunitu.