Zakázali nám cestovať, aby sme nevideli toto? Chorváti bez rúšok si vychutnávajú kávu na terasách (Video)

Slovenská vláda zakázala cestovať do zahraničia v rámci rekreácie a teda dovoleniek. Dôvodom má byť, aby Slováci nedoniesli do krajiny nové mutácie.

Niektorí si však myslia, že nám tým chcú zavrieť oči, aby sme nevideli, čo sa deje vo svete. Tomáš uverejnil na sociálnej sieti video z chorvátskeho mesta Split, kde ľudia bez rúšok vysedávajú na terasách, obedujú či popíjajú kávu a vyhrievajú sa na Slnku.

Zábery sme si preto overili aj na live webkamere priamo z mesta Split, ktoré potvrdzujú, že ľudia tam žijú akoby bežným životom. Aj keď na stránke mzv.sk sme sa dočítali, že na vstup do Chorvátska potrebujete platný PCR test alebo potvrdenie o prekonaní choroby Covid 19, a aj v Chorvátsku majú stále opatrenia, ako nosenie rúšok v uzavretých priestoroch a iné, na záberoch z videa vidieť, ako by žiadna pandémia neexistovala.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353