Zajtra je desiaty deň lockdownu a malo by sa uvoľňovať. Ak sa tak stane, bude to len pre - MAGAZÍN 1
Slovensko

Zajtra je desiaty deň lockdownu a malo by sa uvoľňovať. Ak sa tak stane, bude to len pre

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Už zajtra v sobotu to bude desiaty deň lockdown a odborníci aj vláda majú prehodnocovať prípadne uvoľňovanie a predĺženie tohto stavu. Na tlačovej besede to potvrdil premiér Eduard Heger s tým, že by počkal na stanovisko odborníkov.

Zajtra budú teda minister zdravotníctva Lengvarský a odborníci diskutovať o tom, čo ďalej. Čaká nás uvoľnenie opatrení? Premiér Eduard Heger zostal vo vyjadreniach zdržanlivý.

“Nepredbiehal by som,” uviedol Heger s tým, že by počkal na stanovisko ministra a odborníkov. Ak by však malo prísť uvoľnenie opatrení, bude sa podľa neho týkať len zaočkovaných ľudí a tých, ktorí ochorenie už prekonali. “Je dôležité, aby to odborníci spolu s ministrom zdravotníctva vyhodnotili, na základe toho budú navrhnuté ďalšie riešenia a návrh opatrení,” dodal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *