Zajtra bude koniec ĽSNS?! Najvyšší súd má Kotlebovi rozpustiť stranu - MAGAZÍN 1
Slovensko

Zajtra bude koniec ĽSNS?! Najvyšší súd má Kotlebovi rozpustiť stranu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Zajtra sa chystá veľké súdne pojednávanie na najvyššom súde SR, o budúcnosti Kotlebovej Ľudovej strany Naše Slovensko.

Generálny prokurátor Jaromír Čižnár podal podnet na zrušenie strany 24. mája 2017. Podla neho javí strana proti demokratické až fašistické prvky a je nebezpečná pre našu spoločnosť (pozn. r. niekto by skôr povedal, že máme na Slovensku iné strany, ktoré škodia našej spoločnosti).

Osud Kotlebovej strany a demokracie na Slovensku je teda v rukách Najvyššieho Súdu a rozhodovať sa bude už zajtra 9. apríla 2019.

Kotleba a jeho sympatizanti chystajú veľký protest v Bratislave pred sídlom súdu, kde chcú dať najavo svoju nespokojnosť.

Aktualizované:

Internetom sa šíri správa, že Kotlebova strana bude s určitosťou rozpustená. Situáciu budeme sledovať a ak máte informácie alebo budete na zajtrajšom proteste, môžete nám zasielať fotografie a videá z miesta protestu na našu facebookovú stránu Magazín 1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *