Slovensko

Začína to už dnes? Pozrite aká masa ľudí sa stretla v Bratislave už v nedeľu! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na sociálnych sieťach sa začali objavovať z nedeľného zhromaždenia v Bratislave. Napriek tomu, že veľký protest má začať až 17.novembra, stovky ľudí sa zišli už dnes (videá na konci článku)

Na Hodžovom námestí v Bratislave sa stretli stovky ľudí, ktorí si so sebou priniesli aj sviečky a vyzývajú na vyjadrenie mierumilovného nesúhlasu.

“Začíname sviečkovým pochodom. Poprosím doniesť dva kahance, jeden do ruky a jeden položiť po trase pochodu,” uvádzajú organizátori, ktorí pridávajú ešte takúto informáciu: “Ten, kto chce mierumilovne vyjadriť svoj nesúhlas, nech príde na Sviečkový pochod 15.11.2020 o 16:00 na Hodžovo námestie pred Prezidentský palác. Tento pochod bude trvať 2 hodiny a na konci povieme ultimátum a to : Psychopat má 24 hodín na odstúpenie.”